Menu
Nákupný košík

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
-43 %
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 58
 • Model: PS4pr-0139
 • Váha: 0.20kg
39,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5800

Pomstí sa. Získaj späť svoju česť. Zabíjaj vynaliezavo.

Režírované Hidetaki Miyazakim, publikované Activisiosom, Sekiro: Shadows Die Twice je third-person akčná adventúra s RPG prvkami. Hra pre jedného hráča vás vtelí do kože bezcitného bojovník,a ktorého misiou je zachrániť svojho majstra, mladého pána, ktorý je potomkom starodávnej krvnej línie a vykonať v jeho mene odplatu. Ocitnete sa v prerobenom svete v období konca 15.storočia v Japonsku; brutálne, krvavé obdobie plné konfliktov na život a na smrť, v Sekiro: Shadows Die Twice sa stanete ozbrojeným vlkom samotárom, znechuteným a znetvoreným bojovníkom zachráneným na pokraji smrti.

V hre sa hráči stretnú tvárou v tvár obrovským nepriateľom, využijú arzenál smrteľných nástrojov a mocných ninja schopností umožňujúcich vašu neviditeľnosť, obratnosť a tvárou v tvár proti vnútornemu boju v krvavej konfrontácii.

Špecifikácie hry:

 • Zabíjaj vynaliezavo - FromSoftware vám prináša svoj najlepší súbojový systém v tejto rýchlej akčnej adventúre obsahujúci nové mechaniky.
 • Prieskum je kľúčový - Zažite vzrušenie prieskumov a objavov v Sekiro: Shadows Die Twice ako nikdy predtým. Prostredníctvom prieskumov môžete odhaliť nové predmety, stretnúť sa s novými postavami a naraziť na skrytých nepriateľov.
 • Vyzbroj sa - Hrateľnosť Sekiro: Shadows Die Twice sa sústredí na boj s mečmi, rozšíreným o množstvo vylepšení vašej umelej ruky, ktoré dopĺňajú alebo menia spôsob akým bojujete. Dosiahni majstrovstvá v umení techník a schopností zvaných "Sekiro" alebo "ozbrojený vlk" vďaka technike stealth, umenie šermu, rôznorodých nástrojov a pritahovacieho háku, ktoré vyžadujú maximálny bojový výkon a sústredenie. Aby bolo možné prekonať ťažkosti a získať za každej situácie kontrolu, musíte objavovať, integrovať a používať rôzne nové nástroje pri boji.
 • Ozbrojený vlk samotár - Hrajte ako vysoko talentovaný shinobi v službe mladého lorda vychovaného v izolácii. Po utrpení prehry z rúk tieňových saminských Ashinov, ktorí hľadajú jedinečné dedičstvo svojho pána, zostanete od seba oddelení. Hlboko v horách, v starom chráme, sa znovu prebudíte k vášmu osudu. Musíte získať späť svojho pána a pomstiť sa svojmu nepriateľovi za každú cenu.
 • Hardcore hrateľnosť - Sekiro: Shadows Die Twice je hardcorová hra hodná mena FromSoftware. Miyazaki navrhol Sekiro: Shadows Die Twice týmto spôsobom! Fanúšikovia spoločnosti FromSoftware vedia, že hrateľnosť je náročná, ale zábavná a obohacujúca. Kvalita boja, úroveň výziev a tvoriví nepriatelia a bossovia sú niečo, čo možno nájsť len v titule od spoločnosti FromSoftware.
 • Prerobený svet - Nové prerobenie japonského estetického mixu uschnutého, napriek tomu živého sveta neskorého obdobia 15.storočia Sengoku Japonska, ako veku bojujúcich štátov, sa blíži ku koncu. Staňte sa svedkom úpadku sveta na kolená v dôsledku neustáleho krviprelievania; zničeného sveta na pokraji deštrukcie. Preskúmajte tieto prostredia, bohaté na spletitý dizajn spoločnosti FromSoftware
 • Nepriatelia neľudských rozmerov - Sekiro: Shadows Die Twice vám postaví do cesty fantastických obávaných nepriateľov a bossov. Stretnete sa s nepriateľmi neľudských rozmerov a otestujete ich silu a bojovnosť v najrôznejších situáciách. Objavte skrytých nepriateľov a postavte sa im v 3D súboji, kvalita kreatívnosti vašich nepriateľov a bossov je niečo, čo môžete nájsť iba v tituloch od spoločnosti FromSoftware.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / German
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.