Menu
Nákupný košík

The Sims 4 (digitálny kód)

The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
Hot Skladom
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
The Sims 4 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 11
 • Model: XBONE-0084DK
 • Váha: 0.20kg
11,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1100

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Uži si svoju netradičné moc a ovládaj Simíkov vo virtuálnom svete, ktorý nie je zviazaný žiadnymi pravidlami. Popusť uzdu svojej kreativite a prispôsob si výzor a unikátnu povahu svojich zverencov, ktorým môžeš upraviť účes, spôsob obliekania, a dokonca aj ciele, ku ktorým sa v priebehu svojho života chcú prepracovať. Pohrať sa samozrejme budeš môcť aj s vybudovaním perfektnej domácnosti v zbrusu novom nastavovacom móde, ktorý ti dovolí navoliť dizajn a jednotlivé doplnky. Postaraj sa o všetko, čo tvoj Simík potrebuje - od vzťahov s ostatnými, cez úspešnú kariéru, až po zábavu. Objav nádherné svety s unikátnymi prostrediami a návštev susedstve, v ktorých si užiješ zábavu osamote aj s priateľovi. Buď nespútanou silou a zahrávaj sa životmi ľudí, ktorým sa to ale bude páčiť!

Špecifikácie hry:

 • Vytvor si unikátnych Simíkov - Pracuj s rozličnými Simíkami, vrátane odlišného výzoru, osobnosti a nových emócií. Vďaka novému systému Create a Sim si ľahko prispôsobíš ich tela, účesy, štýly chôdze a obliekanie. Daj ich životu zmysel s životnými cieľmi, ktoré zamestnajú ich myseľ, telo a srdce.
 • Postav perfektný domov - Postav a nadesignuj ľahko domov pre svojich Simíkov s novým nastavovacími módom, vďaka ktorému sa môžeš lepšie sústrediť na samotné izby. Dokonca budeš môcť vytvoriť aj pivnice alebo bazén!
 • Preskúmaj farebné svety - Cestuj naprieč jednotlivými susedstvami a objavuj rozličné aktivity, ktoré môžeš robiť. Tvoji Simíkovia takisto môžu navštíviť nové komunity a rozšíriť si svoj sociálny kruh o nových priateľov a kolegov, alebo si užiť veľa zábavy so zbrusu novými predmetmi.
 • Hraj sa so životom - Maj pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Tvoje rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia cez batoľaciu fázu až do dospelosti. Rozvíjaj zručnosti svojich Simíkov a nechaj ich venovať sa novým koníčkom.
 • Ovládanie na mieru - Hra bola prispôsobená na mieru konzolám, takže budeš môcť ľahko všetko ovládať za pomocou ovládača.
   
Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSimulácia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.