Menu
Nákupný košík

Just Cause 3 (digitálny kód)

Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
Just Cause 3 (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 18
 • Model: XBONEpr-0031DK
 • Váha: 0.20kg
18,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1800

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Pamätáte si, ako ste spoločne s agentom Rice Rodriguezom spôsobili chaos a deštrukciu na exotickom juhoamerickom ostrove? Ak áno, iste vás poteší správa, že Rico je späť - ešte viac napumpovaný testosterónom, než kedykoľvek predtým. Rovnako, ako predchádzajúce diely, aj hra Just Cause 3 je vyvinutá skúseným tímom švédskej firmy Avalanche Studios, čo znamená, že všetky vaše obľúbené kaskadérske kúsky, nezastaviteľná akcie a množstvo zbraní i dopravných prostriedkov budú opäť pripravené pre vaše akčné eskapády!

Špecifikácie hry:

 • Nový ostrov, nový režim
  Tretí diel sa bude ako už tradične odohrávať na slnkom zaliatom ostrove, avšak tentoraz sa z Karibiku presunieme do Stredomoria. Tu leží ostrov Medici, ktorému železnou rukou vládne diktátor generál Di Ravello. Zhodou okolností je Medici Ricov domovský ostrov, takže si hráči môžu byť istí, že to tak nenechá. Celková plocha ostrova je zhodná s tou z Just Cause 2 a dosahuje neskutočných 1000 km2. Avšak vďaka vertikálnej expanzii priestoru môže hráč preskúmavať aj podmorské jaskyne a realistickejšie šplhať po budovách.
 • Správny agent potrebuje výbavu
  Aby ste opäť mohli predvádzať rozličné kaskadérske kúsky, bude mať Rico k dispozícii svoj verný chytací hák, za pomoci, ktorého sa zahákujete napríklad za idúce auto, či helikoptéru a ďalej tiež padák, ten využijete keď budete svoj prostriedok nútení čo najrýchlejšie opustiť. Samozrejme vývojári z Avalanche sa rozhodli herné kúsky trochu ozvláštniť, a preto predstavujú plne funkčný wingsuit - osobný letecký oblek, s ktorým bude lietanie okolo rozľahlého ostrova zase o niečo jednoduchšie.
 • Zvýšenie šancí vašich protivníkov
  Likvidáciu vašich protivníkov však nebudete mať tak jednoduchú. Dokážu sa teraz lepšie a inteligentnejšie prispôsobovať sile vášho arzenálu. Ukoristili ste napríklad tank a prechádzate sa po uliciach diktátorom uzurpovaného mesta? Počítajte s tým, že vaši protivníci sú na túto situáciu dobre pripravení. Táto unikátna herné vlastnosť iste zdvihne zábavnosť na novú úroveň a okrem bezhlavej akcie prinesie k vášmu postupu aj trochu taktiky.
 • Po zemi, po vode, vzduchom
  Okrem chôdze po svojich a lietania pomocou padáku, či wingsuitu budete mať opäť k dispozícii rôzne dopravné prostriedky - od rýchlych vodných člnov, lietadiel, helikoptéry, športové autá až po motorky. A aby konanie nebola nuda, z auta možno samozrejme za jazdy strieľať, vyskočiť s padákom a robiť ďalšie klasické Ricove kúsky. Spoločne s desiatkami rozličných zbraní tak Just Cause 3 v mene revolúcie opäť prinesie poriadnu porciu deštrukcie a bláznivé akcie!
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.