Menu
Nákupný košík

Forspoken

Forspoken
Forspoken
Forspoken
Forspoken
-13 % 2-3 dni
Forspoken
Forspoken
Forspoken
Forspoken
Forspoken
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0062
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

V neznámom svete, kde odolnosť a pravda budú testované, povstane hrdinka.

Forspoken sleduje cestu Freyi, mladej Newyorčanky transportovanej do krásnej a krutej krajiny Athia. Pri hľadaní cesty domov musí Frey využiť svoje novoobjavené magické schopnosti, aby mohla prechádzať rozľahlou krajinou a bojovať s príšernými tvormi. Záhadne prevezená z New Yorku sa Frey Holland ocitne uväznená v úchvatnej krajine Athia. Okolo ho paže sa nevysvetliteľne omotá magický, vnímavý náramok a Frey objaví schopnosť čarovať mocné kúzla a používať mágiu na prechádzanie rozľahlou krajinou Athie. Frey dá svojmu novému zlatému spoločníkovi prezývku „Cuff“ a vydá sa hľadať cestu domov.

Frey skoro zistí, že táto krásna krajina kedysi prekvitala za vlády dobromyseľných matriarchov, zvaných Tantas, až kým ničivá pohroma neúnavne pokazila všetko, čoho sa dotkla. The Break premenil zvieratá na šelmy, ľudí na monštrá a bohaté krajiny na štyri nebezpečné ríše. V strede ich zničených domén teraz vládnem Tanty ako šialené a zlé čarodejnice.

Frey neovlivnená Breakom a zúfalá po odpovediach, neochotne súhlasí s pomocou posledným zostávajúcim občanom Athie, ktorí v nej vidia svoju jedinú nádej. Freyina cesta cez túto zvláštnu a zradnú krajinu ju zavedie hlboko do srdca korupcie, kde musí bojovať s príšernými stvoreniami, konfrontovať mocné Tanty a odhaliť tajomstvá, ktoré znútra prebúdzajú niečo oveľa viac.

Špecifikácie hry:

  • Odysea neochotného hrdinu – veď Frey na nezabudnuteľnú cestu pri hľadaní cesty domov po tom, čo bola záhadne prevezená do prastarej, fantastickej krajiny. Odhaľte tajomstvá Athie, keď Frey cestuje cez katastrofálny Break a objavuje, ako ovládať obrovskú silu.
  • Krásny a krutý otvorený svet – Preskúmajte rozľahlé ríše Athie, úžasnej krajiny s pozoruhodnými výhľadmi a stvoreniami z iného sveta, ktoré ožívajú vďaka úžasnej grafike a špičkovej technológii. Vydajte sa hlboko do skazených území, kde tajomná temnota poškvrňuje všetko, čoho sa dotkne.
  • Intuitívny, mágiou vylepšený parkour – zmenšujte steny, preklenite sa cez kaňony, skáčte zo závratných výšok a preháňajte sa rozľahlou krajinou. Freyine jedinečné schopnosti ho umožňujú plynule prechádzať otvoreným svetom s ľahkosťou.
  • Prispôsobiteľný arzenál kúziel – postavte sa skrúteným monštrám v magickom boji so širokou škálou mocných schopností, ktoré sa hodia pre rôzne herné štýly – od rýchleho a vzrušujúceho až po strategické a metodické.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.