Menu
Nákupný košík

Atomic Heart

Atomic Heart
Atomic Heart
Atomic Heart
Atomic Heart
-14 % 2-3 dni
Atomic Heart
Atomic Heart
Atomic Heart
Atomic Heart
Atomic Heart
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS5-0083
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Vitajte v utopickom svete zázrakov a dokonalosti, v ktorom ľudia žijú v harmónii so svojimi lojálnymi a horlivými robotmi!

V šialenom a vznešenom utopickom svete sa zúčastňujte výbušných stretnutí. Prispôsobte svoj bojový štýl každému súperovi, využívajte svoje prostredie a vylepšujte si vybavenie, aby ste splnili svoje poslanie. Ak chcete dosiahnuť pravdu, budete musieť zaplatiť krvou.

Špecifikácie hry:

  • Futuristický svet - Spolužitie ľudí s robotmi vo vzájomnej harmónii je na konci. Spustenie najnovšieho systému ovládania robotov o niekoľko dní by mohla narušiť iba tragická nehoda alebo globálne sprisahanie.
  • Vzbura mutantov - Nezastaviteľný vývoj technológie spolu s tajnými experimentmi priniesli vznik mutantných tvorov, desivých strojov a supervýkonných robotov – to všetko zrazu tvorí vzburu proti ich tvorcom. Len vy ich môžete zastaviť a zistiť, čo sa skrýva za ich svetom.
  • Skutočný boj o prežitie - Pomocou bojových schopností, ktoré poskytuje vaša experimentálna elektrická rukavica, váš arzenál čepelí a najmodernejšie zbrane, bojujte o svoj život vo výbušných a frenetických stretnutiach. Prispôsobte svoj bojový štýl každému jedinečnému súperovi. Spojte svoje schopnosti a zdroje, používajte prostredie a vylepšujte svoje vybavenie, aby ste prekonali výzvy a bojovali za dobro.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.