Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo

Vyskúšajte našu ponuku príslušenstva pre PS4! Od ovládačov PlayStation DUALSHOCK 4, cez slúchadlá kompatibilné s PS4 až po nabíjacie stanice DUALSHOCK - určite nájdete to, čo hľadáte.

Vylepšite si svoje dnešné nastavenie pomocou príslušenstva PS4!

Dokovacia stanica pre ovládače PS4 Dokovacia stanica pre ovládače PS4
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Súčasné nabíjanie až dvoch gamepad AC adaptér v balení..
15,00€
Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4 Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4
1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Vyzerajú Vaše krytky na ovládači PS4 škaredo? Alebo sú pre Vaše prsty nepohodlné a chcete ich vymeniť? Nie je ľahšia cesta ako si krytky kúpiť nové a jednoducho ich vymeniť...
5,00€
Sklad: Skladom
Nabijete až 2 originálne ovládače pre PlayStation 4 súčasne, bez toho aby ste ich museli pripájať k systému PS4Špecifikácia produktu:Nabíja až 2 originálne ovládače PS4 súčasne Balenie obsahuje adaptér napájania: Nie je potrebné nechávať systém PS4 zapnutý z dôvodu nabíjania Skladujt..
29,99€
Sklad: Skladom
Digitus MHL kabel, passiv, micro USB B - HDMI A samec/samec, 3 m, HDMI 1.3, UL, pozlátené kontaktyUmožňuje pripojenie MHL kompatibilných zariadení k zobrazovaciemu zariadeniu s HDMI vstupomKonektor 1: HDMI A zástrčka Konektor 2: Micro USB B zástrčka Certifikované UL: UL2725 Prevedenie: Li..
4,99€
HDMI kábel, 1.4, 2m
Hot -50 %
Sklad: Skladom
Kvalitný prepojovací kábel na spojenie dvoch audio / video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríklad HD-DVD/BluRay prehrávač a LCD / Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. Kábel má navyše integrovaný vysokorýc..
4,99€ 9,99€
HDMI kábel, 1.4, 3m
-42 %
Sklad: Skladom
Kvalitný prepojovací kábel na spojenie dvoch audio / video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríkladHD-DVD/BluRay prehrávač a LCD / Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. Kábel má navyše integrovaný vysokorých..
6,99€ 11,99€
Logitech G29 Driving Force Racing Wheel Logitech G29 Driving Force Racing Wheel
-25 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Keď herný volant, tak ten najlepší!Ste milovník / milovníčka rally, formúl alebo napríklad sériou Need for Speed, Gran Turismo či ďalších závodných hier? A chcete si svoje obľúbené hry užiť na maximum a dopriať si ten najlepší zážitok? Potom stavte na volant Logitech G29, ktorý patrí medzi herné..
299,99€ 399,99€
Sklad: Skladom
Pomocou nabíjačky si zákazník môže nabiť až dva bezdrôtové ovládače DUALSHOCK®4 bez potreby ich pripojenia k platforme PS4™. Nabíjanie začne po jednoduchom osadení ovládača DUALSHOCK®4 do nabíjacieho konektora v kolíske a po jej pripojení do elektrickej siete...
32,99€
Sony PlayStation DualShock 4 v2 (black) Sony PlayStation DualShock 4 v2 (black)
Hot -8 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Zažite evolúciu v ovládaní hier na konzole PlayStation 4 s ovládačom Sony DualShock 4 Wireless Controller v2.V2 má zbrusu novú verziu dotykového panela so sveteľnou lištou umiestnenou hore a so štýlovým matným povrchom, spolu predstavujú ten najergonomickejší a najintuitivnejší spôsob hrania. Ok..
54,99€ 59,99€
Sony PlayStation DualShock 4 v2 (white) Sony PlayStation DualShock 4 v2 (white)
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Zažite evolúciu v ovládaní hier na konzole PlayStation 4 s ovládačom Sony DualShock 4 Wireless Controller v2.V2 má zbrusu novú verziu dotykového panela so sveteľnou lištou umiestnenou hore a so štýlovým matným povrchom, spolu predstavujú ten najergonomickejší a najintuitivnejší spôsob hrania. Ok..
59,99€
Sony PlayStation Platinum Wireless headset Sony PlayStation Platinum Wireless headset
-6 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
S bezdrôtovými slúchadlami s mikrofónom Platinum zažijete úplnú čistotu zvuku a neuveriteľné ponorenie do hryZvuková revolúcia, vyrobená pre systém PS4 Buď v centre herných svetov a zaži nový rozmer zvuku s elitnými štandardnými bezdrôtovými slúchadlami s mikrofónom Platinum, s týmito funkciami..
169,99€ 179,99€
Sony PS4 Vertikálny stojan (slim) Sony PS4 Vertikálny stojan (slim)
-10 %
Sklad: Skladom
Ušetrite svoj priestor okolo TV a bezpečne upevnite vaše nové PS4 Slim a PS4 Pro do zvislej polohy. Stojan bol vyrobený s priesvitného materiálu, aby zvýraznil "tieň" konzoly keď je umiestnená vertikálne.Veľkosti produktu:Približne. 295mm x 9.5mm x 116mm Veľkosti baleniaPrib..
17,99€ 19,99€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.