Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo

Vyskúšajte našu ponuku príslušenstva pre PS4! Od ovládačov PlayStation DUALSHOCK 4, cez slúchadlá kompatibilné s PS4 až po nabíjacie stanice DUALSHOCK - určite nájdete to, čo hľadáte.

Vylepšite si svoje dnešné nastavenie pomocou príslušenstva PS4!

Dokovacia stanica pre ovládače PS4 Dokovacia stanica pre ovládače PS4
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Súčasné nabíjanie až dvoch gamepad AC adaptér v balení..
15,00€
Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4 Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Vyzerajú Vaše krytky na ovládači PS4 škaredo? Alebo sú pre Vaše prsty nepohodlné a chcete ich vymeniť? Nie je ľahšia cesta ako si krytky kúpiť nové a jednoducho ich vymeniť...
5,00€
Sklad: Skladom
Nabijete až 2 originálne ovládače pre PlayStation 4 súčasne, bez toho aby ste ich museli pripájať k systému PS4Špecifikácia produktu:Nabíja až 2 originálne ovládače PS4 súčasne Balenie obsahuje adaptér napájania: Nie je potrebné nechávať systém PS4 zapnutý z dôvodu nabíjania Skladujt..
29,99€
HDMI - USB kábel, 1.3, 3m
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Digitus MHL kabel, passiv, micro USB B - HDMI A samec/samec, 3 m, HDMI 1.3, UL, pozlátené kontaktyUmožňuje pripojenie MHL kompatibilných zariadení k zobrazovaciemu zariadeniu s HDMI vstupomKonektor 1: HDMI A zástrčka Konektor 2: Micro USB B zástrčka Certifikované UL: UL2725 Prevedenie: Li..
4,99€
Logitech G29 Driving Force Racing Wheel Logitech G29 Driving Force Racing Wheel
-25 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Keď herný volant, tak ten najlepší!Ste milovník / milovníčka rally, formúl alebo napríklad sériou Need for Speed, Gran Turismo či ďalších závodných hier? A chcete si svoje obľúbené hry užiť na maximum a dopriať si ten najlepší zážitok? Potom stavte na volant Logitech G29, ktorý patrí medzi herné..
299,99€ 399,99€
Sony PS4 Vertikálny stojan (slim) Sony PS4 Vertikálny stojan (slim)
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Ušetrite svoj priestor okolo TV a bezpečne upevnite vaše nové PS4 Slim a PS4 Pro do zvislej polohy. Stojan bol vyrobený s priesvitného materiálu, aby zvýraznil "tieň" konzoly keď je umiestnená vertikálne.Veľkosti produktu:Približne. 295mm x 9.5mm x 116mm Veľkosti baleniaPrib..
10,00€
Thrustmaster T300RS (PS4/PS3) Thrustmaster T300RS (PS4/PS3)
2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Thrustmaster sprevádza "virtuálnych pretekárov" prostredníctvom špičkových herných produktov. Všetky svoje skúsenosti preniesol do nového volantu RS T300. Pod kapotou nie je nič menšieho než skutočný striedavý Force Feedback, v kombinácii s novým 1080 ° systémom zabezpečia super-plynulý a tichý Forc..
389,99€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.