Menu
Nákupný košík

Medium (digitálny kód)

Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
Medium (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 55
  • Model: XS-0011DK
  • Váha: 0.20kg
55,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Objavte temnú záhadu, ktorú dokáže vyriešiť iba médium.

Vycestujte do opusteného komunistického strediska a využite svoje jedinečné psychické schopnosti na odhalenie jeho hlboko znepokojujúcich tajomstiev, vyriešte hádanky dvojakej reality, prežite stretnutia so zlovestnými duchmi a preskúmajte dve reality naraz.

Médium je psychologická hororová hra z pohľadu tretej osoby, ktorá sa vyznačuje patentovanou hrateľnosťou v dvoch realitách a originálnym soundtrackom, ktorý spoločne vytvorili Arkadiusz Reikowski a Akira Yamaoka.

Špecifikácie hry:

  • Staňte sa médiom - Osvojte si jedinečné psychické schopnosti vyhradené pre tých, ktorí majú tento dar. Cestujte medzi realitami alebo ich skúmajte súčasne. Využite skúsenosť Mimo tela na preskúmanie miest, kam vaše skutočné ja, nemôže ísť. Vytvorte energetické štíty a vytvorte silné duchovné výbuchy, aby ste prežili duchovný svet a jeho nadpozemské nebezpečenstvá.
  • Nájdite čo sa ukrýva - Ponorte sa hlboko do zrelého a morálne nejednoznačného príbehu, kde nič nie je také, ako sa zdá, a všetko má svoju druhú stránku. Ako médium, ktoré vidíte, počujete a zažívate viac ako ostatní, s každou novou perspektívou zmeníte svoje vnímanie toho, čo sa stalo v stredisku Niwa.
  • Hrajte vo dvoch svetoch súčasne - Nikdy nevidené a oficiálne patentované hranie, ktoré sa odohráva v dvoch svetoch zobrazovaných súčasne. Preskúmajte súčasne fyzický svet a duchovný svet a pomocou interakcií medzi nimi vyriešte hádanky s dvojitou realitou, odomknite nové cesty a prebuďte spomienky na minulé udalosti.
  • Vstúpte do tmavej reality inšpirovanej Beksinkim - Duchovný svet média je temným zrkadlovým našej reality, pochmúrnym a znepokojujúcim miestom, kde sa prejavujú naše nepotrestané skutky, nutkania na zlo a odporné tajomstvá, ktoré môžu nadobudnúť formu. Tento svet bol vymyslený a navrhnutý na základe inšpirácie obrazov Zdzisława Beksińského, poľského dystopického surrealistu medzinárodne uznávaného pre jeho osobitý a nápadne zlovestný štýl.
  • Hudba od Yamaoka & Reikowskeho - Ponorte sa do znepokojujúcej a despotickej atmosféry hry vďaka originálnemu ‘duálnemu’ soundtracku, ktorý spolu vytvorili Akira Yamaoka a Arkadiusz Reikowski. Yamaoka-san je legendárny japonský skladateľ, ktorý je známy najmä vďaka práci na seriáli Silent Hill; Reikowski je nominantom na cenu Hollywood Music in Media Awards, ktorý pracoval na tak uznávaných hororových hrách ako Blair Witch, Layers of Fear a Observer. Teraz spájajú svoje tvorivé sily v oblasti hudby a piesní pre The Medium.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.