Menu
Nákupný košík

TopSpin 2k25 (digitálny kód)

TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
Novinka Nie je skladom
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
TopSpin 2k25 (digitálny kód)
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: XS-0094DK
  • Váha: 0.20kg
70,00€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Séria TopSpin sa vracia s TopSpin 2K25, ktorý obsahuje tenisové legendy Rogera Federera, Serenu Williamsovú a množstvo ďalších hrateľných profesionálov, súťažné režimy pre jedného hráča a pre viacerých hráčov, všetky štyri historické Grand Slamy a oveľa viac!

Špecifikácie hry:

  • VYHRAJTE KARIÉRNY GRAND SLAM - Cestujte po svete ako začínajúci profesionál, zoznámte sa s najväčšími tenisovými menami a vezmite si centrálny kurt vo Wimbledone, Roland-Garros, US Open a Australian Open, aby ste sa stali Grand Slam šampión v MyCAREER.
  • SÚŤAŽTE NA IKONICKÝCH MIESTACH - Navštívte niektoré z najživších kurtov na tenisovom okruhu v TopSpin 2K25. Od štyroch grandslamových turnajov až po veľké medzinárodné arény ako Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico a ďalšie.
  • TENISOVÉ LEGENDY A VYCHÁDZAJÚCE HVIEZDY - Zahrajte si ako tenisové legendy Roger Federer a Serena Williamsová alebo servírujte úžasné momenty ako Carlos Alcaraz, Iga Swiatek, Frances Tiafoe, Andre Agassi a ďalší. Vyberte si z viac ako 24 hrateľných profesionálov a uvoľnite ich výbušnú silu a šikovnú jemnosť proti ostatným hráčom lokálne alebo online.
  • OVLÁDNITE KURT ONLINE - Otestujte si odvahu svojho MyPLAYER a predveďte svoje tenisové schopnosti na World Tour alebo vstúpte do 2K Tour ako hrateľný profesionál vyzývajúci hráčov z celého sveta s podporou cross-play.
  • TRÉNUJTE S JOHNOM MCENROEOM - Naučte sa hrať ako legenda s Johnom McEnroeom v Akadémii TopSpin, od výkonu až po nádherné strely. Zvládnite pokročilé ovládanie, keď budete postupovať cez sériu cvičení a výziev na zdokonaľovanie zručností, aby ste získali náskok na každom povrchu.
  • PRISPÔSOBTE SI SVOJHO HRÁČA - Vytvorte si MyPLAYER prispôsobený vášmu štýlu hry a definujte svoj vzhľad na ihrisku! Vďaka širokej škále možností prispôsobenia môžete vyladiť svoje atribúty a získať nových trénerov, fitingov a vybavenia od Adidas, HEAD, Lacoste, New Balance, Nike, Wilson a ďalších.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
Dátum vydania26.04.2024
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.