Menu
Nákupný košík

Microsoft

 FRU (digitálny kód)  FRU (digitálny kód)
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Hra vyžaduje senzor Kinect pre konzolu Xbox OneKód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVEFRU je logická plošinovka, ktorá sa vyznačuje inovatívnym využitím Kinectu, v ktorom sa vaša silueta stane „portálom“ medzi dvoma svetmi.Pr..
20,00€
Bleeding Edge Bleeding Edge
-67 %
Sklad: Skladom
Hra vyžaduje pripojenie na internet a Xbox LIVE GoldSpojte sily. Vyvolajte chaos.Chyťte svoj tím a roztrhajte ho v Bleeding Edge, elektrizujúcej online bitkárskej hre, kde každý bojovník prichádza mechanicky vylepšený pre chaos!Od štúdia stojacim za DmC: Devil May Cry a Hellblade: Senua’..
9,99€ 29,99€
Sklad: Skladom
Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailomNa hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVEHra vyžaduje pripojenie na internet a Xbox LIVE GoldSpojte sily. Vyvolajte chaos.Chyťte svoj tím a roztrhajte ho v Bleeding Edge, elektrizujúcej online bitkárskej hre, kde ..
29,99€
Crackdown 3 Crackdown 3
-25 %
Sklad: Skladom
VYSTUPŇUJTE EXPLÓZIUNastal čas, aby ste použili svoj arzenál a zastavili zločin ako agent so superschopnosťami v sandboxovej hre Crackdown 3 plnej nepokojov a ničenia. Preskúmajte futuristické mesto z výšky. Pretekajte sa ulicami v transformujúcom sa vozidle a využite svoje výnimočné schopnosti ..
14,99€ 19,99€
Sklad: Skladom
Hra vyžaduje senzor Kinect pre konzolu Xbox OneKód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVETvorca špičkové hororovej záležitosti Deadly Promotion prezývaný Swery65 prináša exkluzívny titul iba pre Xbox One. Jedná sa mysterióznu dr..
20,00€
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition) Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Hra podporuje senzor KinectHra Dead Rising 3 je k dispozícii iba pre konzolu Xbox One a ohlasuje návrat jedného z najobľúbenejších videoherných titulov so zombiami. Desať rokov po udalostiach z Fortune City v hre Dead Rising 2 sa hráčom predstaví Nick Ramos, mladý mechanik so zvláštnym tetovaním a z..
29,99€
Disneyland Adventures Disneyland Adventures
-40 %
Sklad: Skladom
Zažite jedinečnú návštevu Disneylandu. Choďte na miesta, kde ožívajú rozprávkové bytosti a plnia sa sny z pohodlia domova. Preskúmajte celý Disneyland od hlavnej ulice US Main Street až po zvierací Critter Country. Pomôžte Petrovi Panovi poraziť kapitána Hooka, podajte si ruku s Mickey Mousom a obím..
11,99€ 19,99€
Sklad: Skladom
Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVEZažite jedinečnú návštevu Disneylandu. Choďte na miesta, kde ožívajú rozprávkové bytosti a plnia sa sny z pohodlia domova. Preskúmajte celý Disneyland od hlavnej ulice US Main Street až ..
15,00€
Sklad: Skladom
Do poznámky počas objednávky definujte ako si prajete doručiť tento digitálny produkt, či na svoj email alebo prostredníctvom SMS správy (v prípade nevyplnenia, doručuje sa na email)Hrajte viac - Ponorte sa do zbierky najobľúbenejších hier EA na konzole Xbox vrátane sérií obľúbených fa..
10,00€
Sklad: Skladom
Do poznámky počas objednávky definujte ako si prajete doručiť tento digitálny produkt, či na svoj email alebo prostredníctvom SMS správy (v prípade nevyplnenia, doručuje sa na email)Hrajte viac - Ponorte sa do zbierky najobľúbenejších hier EA na konzole Xbox vrátane sérií obľúbených fa..
24,00€
Sklad: Skladom
Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailomNa hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE  Toto je váš Horizon Máte na starosti festival Horizon. Prispôsobte si všetko, najmite a prepustite svojich priateľov, preskúmajte Austráliu s viac ako 350 najúža..
30,00€
Forza Horizon 4 Forza Horizon 4
Hot -38 %
Sklad: Skladom
video>Žite Horizon životVyskúšajte dynamické menenie ročných období v spoločnom otvorenom svete, preskúmajte krásnu scenériu, zbierajte viac ako 450 áut a staňte sa Horizon Superstar v historickej Británii.Špecifikácie hry:Ročné obdobia menia všetkoBritánia, akoby ..
24,99€ 39,99€
Zobrazené 1 až 12 z 120 (10 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.