Menu
Nákupný košík

Turtle Beach

Sklad: Skladom
Slúchadla sú kompatibilné priamo s konzolami PS4 a PS4 Pro. Pre zapojenie PS4 Slim a PS5, nasledujte tento návodPripravte svoje uši na slúchadlá, ktoré menia od základov zvuk v hrách s DTS zvukom 7.1 Surround Sound a Superhuman Hearing. Turtle Beach Elite 800 nie sú bežné herné slúchadlá.El..
229,99€
Turtle Beach Recon 150 Gaming Headset (PS4) Turtle Beach Recon 150 Gaming Headset (PS4)
2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Herné slúchadlá Turtle Beach Recon 150 pre konzolu PlayStation 4 prinášajú neprekonateľný zvuk prostredníctvom veľkých 50 mm reproduktorov, zatiaľ čo vymeniteľný mikrofón s vysokou citlivosťou poskytuje krištáľovo čistý zvuk počas rozprávania.Náušniky sú obalené v tkanej látke pre lepšiu prieduš..
59,99€
Turtle Beach Recon 50P Stereo Gaming Headset (PS4/PS5) Turtle Beach Recon 50P Stereo Gaming Headset (PS4/PS5)
-17 %
Sklad: Skladom
Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými konzolami PS4 a konzolou Playstation 5Vychutnajte si herný zvuk a pohodlie na PS4 s hernou náhlavnou súpravou Turtle Beach Recon 50P s najmodernejším ľahkým a pohodlným dizajnom Turtle Beach a veľkými 40 mm reproduktormi, ktoré vám umožnia počuť čisté výšky a hl..
49,99€ 59,99€
Turtle Beach Recon 50X Stereo Gaming Headset (Xbox One/Xbox Series) Turtle Beach Recon 50X Stereo Gaming Headset (Xbox One/Xbox Series)
-17 %
Sklad: Skladom
Slúchadlá sú kompatibilné s konzolami Xbox One a takisto Xbox SeriesVychutnajte si pohodlie (a vašu hru) s ľahkou náhlavnou súpravou Turtle Beach Recon 50X pre konzolu Xbox One. Okrem pohodlných náušníkov, ktoré sa otáčajú, majú 40 mm reproduktory s neuveriteľne čistým zvukom. Ovládanie in-line umož..
49,99€ 59,99€
Turtle Beach Stealth 300 Amplified Gaming Headset (PS4/PS5) Turtle Beach Stealth 300 Amplified Gaming Headset (PS4/PS5)
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými konzolami PS4 a konzolou Playstation 5Turtle Beach Stealth 300 je oficiálne licencovaný headset pre konzolu Playstation 4, ktorý je vybavený veľkými 50 mm reproduktormi a vysoko citlivým mikrofónom s funkciou vyklop a stĺm, kovovou výstužou v hlavovej páske..
79,99€
Turtle Beach Stealth 300 Amplified Gaming Headset (Xbox One) Turtle Beach Stealth 300 Amplified Gaming Headset (Xbox One)
1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Turtle Beach Stealth 300 je oficiálne licencovaný headset pre konzolu Xbox One. Poskytuje zosilnený systém Windows Sonic pre priestorový zvuk, ktorý vás ponorí do vašich hier, filmov a hudby.Model Stealth 300 je vybavený veľkými 50 mm reproduktormi a vysoko citlivým mikrofónom s funkciou vyklop ..
79,99€
Turtle Beach Stealth 600 Wireless Surround Sound Gaming Headset (PS4) Turtle Beach Stealth 600 Wireless Surround Sound Gaming Headset (PS4)
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Turtle Beach Stealth 600 je najnovší prémiový herný headset pre konzolu Playstation 4, ktorý debutuje s technológiou Virtual Surround Sound.Naviac k tomu úplne nový moderný štýl s flip-up mikrofónom a množstvom funkcií ako napr. priaznivý dizajn ProSpecs pre nosenie okuliarov, Superhuman počúvan..
99,99€
Turtle Beach Stealth 600 Wireless Surround Sound Gaming Headset (Xbox One) Turtle Beach Stealth 600 Wireless Surround Sound Gaming Headset (Xbox One)
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Turtle Beach Stealth 600 je najnovší prémiový herný headset pre konzolu Xbox One, ktorý debutuje s novou technológiou Xbox Wireless od spoločnosti Microsoft a priestorovým zvukom Windows Sonic.Naviac k tomu úplne nový moderný štýl s flip-up mikrofónom a množstvom funkcií ako napr. priaznivý diza..
99,99€
Sklad: Skladom
Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými konzolami PS4 a konzolou Playstation 5Turtle Beach Stealth 600 je najnovší prémiový herný headset pre konzolu Playstation 4, ktorý debutuje s technológiou Virtual Surround Sound.Naviac k tomu úplne nový moderný štýl s flip-up mikrofónom a množstvom..
99,99€
Sklad: Skladom
Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými konzolami PS4 a konzolou Playstation 5Turtle Beach Stealth 700 je najnovší prémiový herný headset pre konzolu Playstation 4, ktorý debutuje s technológiou DTS Headphone:X 7.1 surround sound.Naviac k tomu úplne nový moderný štýl s flip-up mikrofónom a množstv..
149,99€
Sklad: Skladom
Slúchadlá sú kompatibilné s konzolami Xbox One a takisto aj Xbox SeriesTurtle Beach Stealth 700 je najnovší prémiový herný headset pre konzolu Xbox One, ktorý debutuje s novou technológiou Xbox Wireless od spoločnosti Microsoft a priestorovým zvukom Windows Sonic.Naviac k tomu úplne nový moderný..
149,99€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.