Menu
Nákupný košík

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
Nie je skladom
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
A Plague Tale: Innocence
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 50
  • Model: PS4pr-0143
  • Váha: 0.20kg
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Nechajte sa vtiahnuť do ponurého príbehu mladej Amicie a jej malého brata Huga na ich strastiplnej ceste najtemnejším obdobím histórie. Prenasledovaní vojakmi inkvizície a obklopení nezadržateľným záplavami krýs sa Amicia a Hugo vzájomne spoznávajú a začínajú si dôverovať. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám sa budú snažiť nájsť v tomto brutálnom a neľútostnom svete zmysel.

Píše sa rok 1349. Francúzskym kráľovstvom sa zmieta mor. Amiciu a jej mladšieho brata Huga prenasleduje inkvizícia. Počas cesty dedinami spustošenými strašnou chorobou budú musieť spojiť sily s ďalšími deťmi a pomocou ohňa a svetla sa vysporiadať so záplavami potkanov. Jedinou pomocou na ich ceste za prežitím lemovanej nevýslovnými hrôzami je im puto spájajúce ich osudy.

Ich dobrodružstvo začína ... a s ním končí obdobie nevinnosti.

Špecifikácie hry:

  • AMICIA DE RUNE ... hoci je Amicii ešte len 15 rokov, je po všetkých stránkach silnou ženou. Je nezávislá, zdatná a zbehlá v umení lovu, ktorému ju naučil jej otec. Keď vyrastala, s bratom takmer neprišla do styku. Nebude však trvať dlho a práve ich vzájomné puto im pomôže prežiť.
  • HUGO DE RUNE ... mladý Hugo má ešte len päť rokov. Je to krehký chlapec postihnutý neznámou chorobou, kvôli ktorej musel väčšinu svojho života stráviť zavretý vo svojej izbe. O svete vonku má pramalú predstavu, avšak napriek všetkým jeho nástrahám a nebezpečenstvám mu dáva prednosť pred svojím skorším väzením.
  • Inkvizícia ... 14. storočie sa vo Francúzsku nesie v znamení chorôb a vojny. Inkvizícia z doposiaľ neznámeho dôvodu prenasleduje deti šľachtickej rodiny de Rune a túži sa zmocniť mladšieho zo súrodencov. Keďže Amicia a Hugo nemajú dosť sily na priamu konfrontáciu so zdatnými vojakmi, musia pri úteku využívať lesť a krytie.
  • Krysy ... krysy sa v nezadržitelných prúdoch šíria celým územím Francúzska. Nekontrolovateľné hordy nenásytných hlodavcov si neúprosne razia cestu dedinami zmietaným morom, lúkami a bojovými poliami a neľútostne požierajú všetko živé. Len svetlo ohňa - zdá sa - dokáže mračno tejto hrozby spomaliť.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.