Menu
Nákupný košík

A Way Out (digitálny kód)

A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
A Way Out (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 22
  • Model: XBONEpr-0120DK
  • Váha: 0.20kg
22,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2200

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Tvorcovia populárnej hry Brothers: A Tale of Two Sons predstavujú novú kooperatívnu hru, ktorú môžete dvaja lokálne či online. A Way Out je akčná adventúra, v ktorej hráči ovládajú každý jedného z dvoch hlavných hrdinov - Lea a Vincenta. Obaja sú odsúdení väzni a ich túžba po slobode ich dá dohromady. V priebehu hry vás čaká nielen únik z väznice, ale aj snaha zostať schovaní pred autoritami na úteku.

Špecifikácie hry:

  • Len Co-Op: A Way Out ponúka len kooperatívny (lokálne alebo online) režim hry, kedy 2 hráči preberú rolu dvoch hlavných hrdinov s túžbou utiecť z väznice s maximálnou ostrahou. Čo začne ako vzrušujúci útek sa rýchlo zmení v emocionálne dobrodružstvo, aké ste nikdy pred tým nevideli a nehrali.
  • Zážitok ako nikdy predtým: A Way Out je zážitok pre dvoch hráčov. Každý ovláda jednu z dvoch hlavných postáv, pričom iba skrze dôkladnu spoluprácu môžete uniknúť z väzenia a pokračovať v živote na úteku. Hra skúma pojem dôvery, zradu a postavenie sa dôsledkom vašich rozhodnutí.
  • Unikátne prerozprávanie: Rozprávanie príbehu je veľmi napínavé a ponúka čerstvý, unikátny a presvedčivý zážitok skrz na skrz. V priebehu hry sa veľmi podrobne dozviete všetko o životoch hlavných hrdinov a ich motiváciou k činom, ktoré budú vykonávať. Silnou stránkou A Way Out sú potom filmové momenty, ktoré posúvajú príbeh dopredu.
  • Rôznorodá hrateľnost: A Way Out ponúkne niečo pre každého - či sú to intenzívne alebo pohodové momenty, tak mix žánrov. Od akcie, cez adventúru, preskúmavanie, puzzle, naháňačky v autách až po stealth.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngičtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.