Menu
Nákupný košík

Anthem

Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
Anthem
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 10
 • Model: XBONEpr-0133
 • Váha: 0.20kg
9,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Hra ma nemecký obal, jazyk aj titulky v hre anglické

Hra vyžaduje Xbox LIVE GOLD a pripojenie k internetu

Vo svete, kde bohovia nestihli dokončiť svoje dielo, ľudstvo čelí hrozbe v podobe tajomnej organizácie. Zabrániť tejto temnej strane v ovládnutie prastarej technológie teraz môžu už len Slobodní bojovníci - freelanceri.

Spojte sily až s troma ďalšími hráčmi a zostavte si špičkovú, unikátny zbroj. Preskúmavajte obrovské ruiny, postavte sa hrozivým nepriateľom a zbierajte záhadné artefakty. S každou misiou budete vy aj bojový oblek Javelin nadobúdať na sile. Čeľte hrozbám neustále sa premieňajúceho sveta. Povstaňte spoločne proti zlu. Dosiahnite spoločného víťazstva. Anthem prináša kooperatívne akčné RPG zasadené do tajomného sveta z dielne BioWare a EA.

Špecifikácie hry:

 • Hrdinovia musia spojiť sily, aby mohli spoločne zvíťaziť
  Srdcom Anthem je zážitok súdržnosti a spolupráce. Pustite sa v tíme až s tromi ďalšími hráčmi do kooperatívneho dobrodružstva, v ktorom vynikne vaša tímová súhra aj individuálne schopnosti. Strategická úloha a funkcia každého hráča v tíme je tesne zviazaná s výberom výzbroje Javelin. Vydávajte sa spolu na výpravy alebo povolajte priateľov, aby vám pomohli s náročnejšími výzvami. Hra bude postupne odkrývať pútavý príbeh s nezabudnuteľnými postavami. Inteligentný a plynulý systém vyhľadávania hráčov zaručí, že pre svoje dobrodružstvá vždy ľahko a rýchlo nájdete spoluhráčov.
 • Vyberte si zo širokej ponuky modifikovateľných výzbrojov
  Akonáhle sa rozhodnete vstúpiť do herného sveta ako slobodný bojovník, vyberiete si zo svojej zbierky špičkových bojových oblekov Javelin - táto výzbroj svojim pilotom prepožičiava neuveriteľné útočné i obranné zručnosti. Môžete sa pohybovať závratnou rýchlosťou, svišťať vzduchom alebo bezpečne preskúmavať vodné hlbiny. Počas hry budete sústavne vylepšovať ako svoje zručnosti pilota Javelin, tak bojové a pohybové vlastnosti bojových oblekov.
 • Oblek Javelin je možné navyše modifikovať ako odraz vašich osobných úspechov
  Zabitím mocných nepriateľov budete zbierať skúsenosti a odnášať si užitočnú korisť a plnením herných míľnikov sa budú sprístupňovať jedinečné možnosti vizuálnych úprav, ktoré dajú konkrétnu tvár vašim úspechom a schopnostiam.
 • Pustite sa do preskúmavania premenlivého prostredia plného nebezpečenstva a záhad
  Anthem s pohonom enginu Frostbite ponúka vizuálne mimoriadny, neustále sa rozvíjajúci svet s nepredvídateľným okolím a nečakanými rizikami a nepriateľmi. Anthem sa v zhode s charakteristikou "live service" v čase mení a vyvíja - postupne prináša nové príbehy, výzvy a udalosti. Tento svet je rovnako krásny, ako je smrtiaci - a bude vás aj váš tím slobodných bojovníkov, na každej novej výprave, stavať pred nové strategické výzvy.
XBOX SALE
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaJazyk: ENG, GER, ITA, FR Titulky: ENG, GER, ITA, FR
ŽánerAkčné RPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.