Menu
Nákupný košík

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
-60 %
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 16
 • Model: XBONEpr-0134
 • Váha: 0.20kg
15,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1600

Titulky aj jazyk v hre anglický / CZ titulky (môže vyžadovať stiahnutie z internetu)

Napíšte vlastnú legendárnu Odysseu a zažite epické dobrodružstvo vo svete, kde na každej voľbe záleží. Odsúdený na smrť vlastnou rodinou sa vydáte na úžasnú cestu, na ktorej sa zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinom a odhalíte tajomstvo svojej minulosti. Nájdite svoju vlastnú cestu vojnou rozpolteným svetom, vytváraným ľuďmi i bohmi, v ktorom sa zrážajú hory s morami. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických okamihov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Assassin 's Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassins Creed neobjavili si sami zvolíte, akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú formovať svet okolo vás. Skrze vzťahy s farbistými postavami, ktoré si vybudujete a rozhodnutia, ktoré urobíte na svojej Odyssey, plne ovládate svoj osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne zručnosti, prispôsobte svojho hrdinu vášmu hernému štýlu. Bojujte naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

Špecifikácie hry:

 • Staňte sa legendárnym Gréckym hrdinom - Prvýkrát v sérii Assassin Creed si môžete na svoju epickú výpravu vybrať z dvoch hrdinov, Alexios alebo Kassandra. Prispôsobte si vybavenie, vylepšujte zručnosti a svoju loď na ceste, na ktorej sa stanete legendárnym gréckym hrdinom.
 • Vrhnite sa do antického Grécka - Z výšin zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského more, preskúmate celú krajinu plnú nespútaných prostredí aj miest na vrcholku gréckeho Zlatého veku. Neočakávané stretnutie oživia váš príbeh - stretnete sa s farbistými postavami, stretnete sa s nemilosrdnými žoldniermi a ďalšími.
 • Zvoľte si vlastnú cestu - Vaše rozhodnutia budú formovať svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacero možnými koncami hry. Zažite živý, dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.
 • Bojujte v epických bitkách - Predveďte svoje neuveriteľné bojovéj zručnosti a zvráťte výsledok bitiek počas Peloponézskych vojen. Vrhnite sa do epických stretov Sparty a Atén v režime veľkých bitiek 150 vs 150 vojakov.
 • Plavte sa po Egejskom mori - Nájdite nezmapovaná miesta, objavte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách. Upravujte podobu svojej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte tak námorný boj svojmu štýlu.
 • Krajina mýtov a legiend - Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnom gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov akými boli Medúza alebo Minotaurus.
   
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.