Menu
Nákupný košík

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Nie je skladom
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 40
 • Model: XBONEpr-0134
 • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Titulky aj jazyk v hre anglický / CZ titulky (môže vyžadovať stiahnutie z internetu)

Napíšte vlastnú legendárnu Odysseu a zažite epické dobrodružstvo vo svete, kde na každej voľbe záleží. Odsúdený na smrť vlastnou rodinou sa vydáte na úžasnú cestu, na ktorej sa zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinom a odhalíte tajomstvo svojej minulosti. Nájdite svoju vlastnú cestu vojnou rozpolteným svetom, vytváraným ľuďmi i bohmi, v ktorom sa zrážajú hory s morami. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických okamihov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Assassin 's Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassins Creed neobjavili si sami zvolíte, akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú formovať svet okolo vás. Skrze vzťahy s farbistými postavami, ktoré si vybudujete a rozhodnutia, ktoré urobíte na svojej Odyssey, plne ovládate svoj osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne zručnosti, prispôsobte svojho hrdinu vášmu hernému štýlu. Bojujte naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

Špecifikácie hry:

 • Staňte sa legendárnym Gréckym hrdinom - Prvýkrát v sérii Assassin Creed si môžete na svoju epickú výpravu vybrať z dvoch hrdinov, Alexios alebo Kassandra. Prispôsobte si vybavenie, vylepšujte zručnosti a svoju loď na ceste, na ktorej sa stanete legendárnym gréckym hrdinom.
 • Vrhnite sa do antického Grécka - Z výšin zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského more, preskúmate celú krajinu plnú nespútaných prostredí aj miest na vrcholku gréckeho Zlatého veku. Neočakávané stretnutie oživia váš príbeh - stretnete sa s farbistými postavami, stretnete sa s nemilosrdnými žoldniermi a ďalšími.
 • Zvoľte si vlastnú cestu - Vaše rozhodnutia budú formovať svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacero možnými koncami hry. Zažite živý, dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.
 • Bojujte v epických bitkách - Predveďte svoje neuveriteľné bojovéj zručnosti a zvráťte výsledok bitiek počas Peloponézskych vojen. Vrhnite sa do epických stretov Sparty a Atén v režime veľkých bitiek 150 vs 150 vojakov.
 • Plavte sa po Egejskom mori - Nájdite nezmapovaná miesta, objavte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách. Upravujte podobu svojej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte tak námorný boj svojmu štýlu.
 • Krajina mýtov a legiend - Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnom gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov akými boli Medúza alebo Minotaurus.
   
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.