Menu
Nákupný košík

DIRT 5

DIRT 5
DIRT 5
DIRT 5
DIRT 5
Nie je skladom
DIRT 5
DIRT 5
DIRT 5
DIRT 5
DIRT 5
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 55
  • Model: XBONEpr-0170
  • Váha: 0.20kg
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Toto je atmosféra

Hoci DIRT 5 rešpektuje svoju tradíciu a zachováva DNA značky, píše novú kapitolu odkazu série DIRT - smelšie a odvážnejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka novým funkciám, novým inováciám a sviežemu prístupu predstavuje DIRT 5 stredobod terénneho pretekania, štýlu a kultúry, kde môžete neustále prežívať rad úžasných okamihov.

Špecifikácie hry:

  • Kliesni si cestu po celom svete - Vydajte sa na výlet okolo sveta a pretekajte na viac ako 70 jedinečných trasách na 10 rôznych globálnych lokáciách v úžasnom prostredí, ktoré dopĺňa dynamické počasie a striedanie dennej doby. Od pretekov po zamrznutej East River v New Yorku cez trasu pod sochou Krista Spasiteľa v Brazílii až po jazdu v polárnej žiare v Nórsku - hra vám zakaždým ponúkne nové zážitky, ktoré môžete objavovať.
  • Posúvajte hranice vďaka neuveriteľným autám - Sadnite si za volant rozmanitej a zaujímavej súpisky áut. Dobývajte ten najdrsnejší terén vďaka húževnatým strojom, vydajte sa v ikonických pretekárskych autách na nové miesta alebo si užite brzdový výkon 900 koní. Dokonalú terénnu garáž dopĺňajú rallycross, GT, trofejné ťahače a výkonné buginy.
  • Užite si slávu v rámci hviezdnej kariéry - Príbehovým režimom kariéry v DIRT 5 vás budú sprevádzať svetovo uznávaní herci Troy Baker a Nolan North. Celý svet vás bude sledovať, ako sa z vás pod vedením ikony stane nová hviezda vylepšeného sveta terénneho pretekania. Užívajte si sponzorstvo a jedinečné odmeny, dobývajte všetky možné lokácie a stretnite sa s tvrdou konkurenciou v tej doteraz najväčšej kariére.
  • Súťažte alebo spolupracujte v teréne - Lokálne rozdelená obrazovka až pre štyroch hráčov v offline režimoch vrátane kariéry robí z DIRT 5 dokonalú závodnú hru, ktorú si môžete užiť vo viacerých hráčoch na gauči, zatiaľ čo budete bojovať so svojimi priateľmi. Online sa môžete vrhnúť na starostlivo vybrané závodné playlisty až pre 12 hráčov a súťažiť v inovatívnych režimoch založených na úlohách.
  • Vytvárajte a zaznamenávajte nové funkcie - Zachyťte svoje najväčšie skoky a najlepšie pohyby v detailnom foto režime a predveďte svoju kreativitu vďaka tomu najširšiemu editoru nástrekov pre všetky autá v sérii DIRT. Navyše vás čakajú ďalšie, zbrusu nové funkcie, ktoré všetkým hráčom umožnia tvoriť a hrať DIRT ako nikdy predtým.

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.