Menu
Nákupný košík

EA Sports FC 24 (digitálny kód)

EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
Novinka
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
EA Sports FC 24 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: XS-0083DK
  • Váha: 0.20kg
60,00€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Získajte status zakladateľa
Predstavujeme status zakladateľa EA SPORTS FC oslavujúceho fanúšikov, ktorí sa pripojili k EA SPORTS FC na začiatku novej éry The World’s Game. Fanúšikovia, ktorí si zahrajú EA SPORTS FC 24 do 1. novembra 2023, sa stanú zakladateľmi FC a odomknú si rôzne výhody vrátane exkluzívneho znaku a dresu Zakladateľ, ktoré budú v nadchádzajúcich rokoch reprezentovať ich status. Zakladatelia FC navyše získajú prístup k množstvu skvelých exkluzívnych bonusov v rámci EA SPORTS FC 24 a ďalších ročníkov. Pripravte sa odomknúť to najlepšie, čo EA SPORTS FC ponúka, zásluhou tejto jednorazovej šance byť na začiatku niečoho nového.

EA SPORTS FC 24 je ďalšou kapitolou inovatívnejšej budúcnosti futbalu. EA SPORTS FC 24 je novou érou The World's Game: 19 000+ plne licencovaných hráčov, 700+ tímov a 30+ ligových súťaží, čo zaručuje historicky najautentickejší futbalový zážitok.

Špecifikácie hry:

  • Priblížte sa k hre ešte viac vďaka trom špičkovým technológiám, ktoré zaisťujú bezkonkurenčný realizmus v každom zápase: HyperMotionV, optimalizované Opta herné štýly a revolučný engine Frostbite.
  • Technológia HyperMotionV zachytáva skutočnú hru a využíva volumetrické dáta z viac ako 180 profesionálnych mužských a ženských zápasov, aby pohyb v hre presne odrážal skutočné dianie na ihrisku. Dostupné exkluzívne na konzole PlayStation 5.
  • Herné štýly dimenzujú športovcov a interpretujú dáta z Opta a ďalších zdrojov do charakteristických schopností, ktoré zvyšujú realistickosť a individualitu každého hráča.
  • Revolučný engine Frostbite prináša The World's Game v realistických detailoch, takže budete do každého zápasu ešte viac ponorení.
  • Rozvíjajte klubové legendy a vylepšujte svojich hráčov vďaka úplne novému systému evolúcií v režime Ultimate Team. Privítajte na ihrisku futbalistky po boku ich mužských náprotivkov a vybudujte si vysnívanú jedenástku.
  • Napíšte svoj vlastný príbeh v režime Kariéra trénera či Kariéra hráča a pripojte sa k priateľom na ihrisku vďaka hraniu naprieč platformami (neplatí pre Nintendo Switch) v módoch Kluby a VOLTA FOOTBALL.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.