Menu
Nákupný košík

Forza Motorsport (digitálny kód)

Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Novinka
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
Forza Motorsport (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: XS-0080DK
  • Váha: 0.20kg
60,00€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Pretekajte na viac ako 500 reálnych autách vrátane moderných pretekárskych áut s viac ako 100 autami, ktoré sú v hre Forza Motorsport nové. Dajte si záležať na každom kole v 20 prostrediach v obľúbených lokalitách fanúšikov a na viacerých okruhoch, ktoré treba zvládnuť, pričom každý z nich ponúka bodovanie naživo na dráhe, plne dynamický denný čas s počasím a jedinečné jazdné podmienky, vďaka ktorým nebudú žiadne dve kolá rovnaké, či už ide o vzhľad alebo o jazdu.

Zažite špičkovú simuláciu s neuveriteľnými fotorealistickými vizuálmi so sledovaním lúčov v reálnom čase na dráhe, nové systémy poškodenia a znečistenia a lepšiu fyziku s výkonnými asistenciami a 48-násobným zlepšením vernosti pneumatík. 

Prekonajte konkurenciu s viac ako 800 zlepšeniami výkonu a pretekajte s našimi doteraz najpokročilejšími súpermi s umelou inteligenciou v úplne novej, zábavnej a obohacujúcej kampani pre jedného hráča, režime kariéry Builders Cup. 

Súťažte o miesto na pódiu na špeciálnych eventoch pre viacerých hráčov, so štruktúrou inšpirovanou víkendovými pretekmi alebo si zorganizujte preteky, po ktorých túžite vy a vaši priatelia, vo Free Play. Online preteky sú bezpečnejšie, zábavnejšie a súťaživejšie vďaka pravidlám hry Forza Race poháňaným umelou inteligenciou, stratégii šetrenia pneumatík a paliva a novým hodnoteniam jazdy a bezpečnosti. 

Ponorte sa do expandujúceho sveta motoristického športu. V nasledujúcich rokoch budú pravidelne prichádzať nové kariérne šampionáty a online udalosti s jedinečnými výzvami, neuveriteľnými novými autami, okruhmi a vzrušujúcimi novými hernými zážitkami.

Špecifikácie hry:

  • Prekonajte konkurenciu s viac ako 800 výkonnostnými zlepšeniami v úplne novom, zábavnom a obohacujúcom zážitku pre jedného hráča, kariérnom režime Builders Cup.
  • Pretekajte spolu so svojimi priateľmi na posudzovaných súťažiach pre viacerých hráčov so stratégiami šetrenia pneumatík a paliva, štruktúrou inšpirovanou víkendovými pretekmi a novými hodnoteniami jazdy a bezpečnosti. 
  • Súťažte so špičkovými protivníkmi s umelou inteligenciou, pokročilou fyzikou, výkonnými asistenciami, novými systémami poškodenia a znečistenia a fotorealistickými vizuálmi so sledovaním lúčov v reálnom čase na dráhe. 
  • Zabavte sa s viac ako 500 skutočnými autami v 20 svetoznámych prostrediach vrátane obľúbených miest fanúšikov a na viacerých okruhoch, z ktorých každý ponúka plne dynamický denný čas s počasím a jedinečnými jazdnými podmienkami.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.