Menu
Nákupný košík

Crackdown 3

Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
Crackdown 3
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 10
 • Model: XBONEpr-0105
 • Váha: 0.20kg
9,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

VYSTUPŇUJTE EXPLÓZIU

Nastal čas, aby ste použili svoj arzenál a zastavili zločin ako agent so superschopnosťami v sandboxovej hre Crackdown 3 plnej nepokojov a ničenia. Preskúmajte futuristické mesto z výšky. Pretekajte sa ulicami v transformujúcom sa vozidle a využite svoje výnimočné schopnosti na zastavenie neľútostného zločineckého impéria. Crackdown 3 s podporou Microsoft Cloudu prináša kooperačný režim plný chaosu a úplne nový režim pre viacerých hráčov, v ktorom je vašou najväčšou zbraňou deštrukcia.

Došlo k nečakanému útoku nového nepriateľa. Hlavné oblasti mesta boli zasiahnuté dosiaľ nevídanou živelnou silou, ktorá uvrhla mesto do temnoty a chaosu – The Blackout. Po tomto útoku si Agentúra vybrala toho najlepšieho z najlepších a teraz sa nezastaví pred ničím, kým nenájde vinníkov a nedomôže sa spravodlivosti – všetkými možnými prostriedkami.

Ostrovný raj New Providence ovládaný korporátnymi psychopatmi, gangstermi a zabijakmi – je domovom mimoriadne tajomnej a nesmierne hrozivej spoločnosti TerraNova Worldwide. Megakorporácia vybudovaná okolo tlejúceho srdca vulkánu, ktoré sa len nedávno záhadne znovu vznietilo, využíva všetky dostupné materiálne i ľudské zdroje v okolí a pripravuje sa na ďalšiu fázu svojho diabolského plánu, ale aj na nevyhnutnú konfrontáciu s Agentúrou.

Špecifikácie hry:

 • So zbraňami Agentúry to ide lepšie
  Singularity Bolt – vrchol techniky Agentúry. Tím, ktorý má šialenú vedu pevne v hrsti, otvorí v mene spravodlivosti časopriestorové kontinuum a vykopne kriminálne živly späť do doby Veľkého tresku.
 • Umenie zabíjať
  Vylepšite schopnosti svojho superagenta v skákaní ponad mrakodrapy, hádzaní kamiónov na nepriateľov a umení boja.
 • Nebezpečné zápasisko v otvorenom svete
  V službe Xbox Live môžete hrať až so štyrmi priateľmi a spolu zničiť zločinecké impérium. Na svojich nepriateľov môžete použiť ako zbraň samotné mesto.
 • Nad zločinom sa zmráka
  Vylákajte pomstychtivých vodcov kriminálneho gangu z ich pevností – vymláťte ich pouličných vojakov, napadnite ich zločinecké operácie a odstráňte najvyšších vodcov gangu.
 • Dynamit je odpálený
  Spojte sa online až s 10 agentmi a roztrhajte mesto na kusy v aréne pre viacerých hráčov, ktorú možno kompletne zničiť. K dispozícii pri nákupe hry Crackdown 3.
 • Podporuje Xbox Play Anywhere (digitálna verzia)
  Hrajte presne tam kde ste prestali na inom Xbox One alebo Windows 10 PC, vezmite so sebou všetky uložené pozície, prídavky do hry a achievementy.
XBOX SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.