Menu
Nákupný košík

Gears 5 (digitálny kód)

Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
Gears 5 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 15
  • Model: XBONEpr-0149DK
  • Váha: 0.20kg
15,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Spútaný krvou

Gears, jedna z najuznávanejších herných ság, je väčšia ako kedykoľvek predtým, s piatimi napínavými režimami a doposiaľ najhlbšou kampaňou. Svet sa rozpadáva. Swarm poškodil koaličnú robotickú armádu a vrhá sa na ľudské mestá Kait Diaz s maximálnym nasadením cez vojnu uniká, aby odhalila svoje spojenie s nepriateľom a objavuje skutočné nebezpečenstvo pre Seru – ju samotnú.

Päť napínavých režimov. Jeden epický zážitok.
Escape je Nový agresívny rizikový kooperačný režim obsahujúci samovražednú jednotku troch hráčov, ktorá musí spolupracovať, aby zničila zvnútra nepriateľské úle. Versus je ciac ako 10 iných typov hier, nové a klasické mapy a odmeny pre každý súťažný štýl. V Horde prežite vďaka použitiu nových schopností hrdinov, tvorbe obrany, zhromažďovaniu silu, zrovnaniu schopností a spolupráci ako tím. Map Builder ponúka Vaše vlastné mapy v režime Escape a ďalšie zážitky na zdieľanie s priateľmi a aj ich vyzývanie.

Hlavné postavy hry:
Kait Diaz - Kait sa narodila a vyrástla mimo formálnej koalície COG. Jej matka, Reyna, stála na čele izolovanej osady. Zatiaľ čo má Kait hlboké rodinné väzby na COG, jej zosnulý otec bol obdivovaným plukovníkom počas vojen Pendulum, a jej strýko, Oscar, bol vysoko vyznamenaným frontovým vojakom počas skoršej vojny s Locustami. A dokonca aj po jej uvedení do COG zostávajú jej skutoční lojálni neznámi, dokonca aj pre ňu. Kait nepovedala nikomu o locustovom náhrdelníku, ktorý jej dala jej mama pred tým, ako zomrela, a ťarcha z tohto tajomstva ju požiera zaživa. Toto napätie bublá pod povrchom, keď jednotka prekonáva Swarm a dozvedá sa o Kaitinej minulosti.

JD Fenix - Ako syn postáv Marcusa Fenixa a Anya Stroud JD vyrástol obklopení príbehmi svojich rodičov – vojnových hrdinov. Nanešťastie, incident v osade 2 zanechal u JD-ho stopy hlbokej dezilúzie o COG, po ktorom on a jeho najlepší priateľ Del, tajne odchádzajú zo služby a pripájajú sa k skupine outsiderov. JD po pomoci s obranou pred úvodnými vpádmi Swarmov opäť zaujal prvého ministra Jinna, na zdesenie svojho otca aj priateľov.

Del Walker - Del stratil oboch rodičov následkom vojny s Locustami a dostal sa do náborovej školy, kde stretol JD Fenixa. Ako mladý dôstojník bol Del súčasťou strašnej misie v osade 2, ktorá otriasla jeho dôveru vo vládu prvého ministra Jinna. Hoci Del vie, že je potrebné bojovať s koalíciu COG proti Swarm, nie je však nadšený tak aj robiť – a je úplne nepripravený zistiť detaily o incidente v osade 2, ktoré mu JD zatajuje.

Marcus Fenix - Po vojne s Locustami hral Marcus malú úlohu v COG, hoci jeho žena Anya pôvodne viedla vládu. Po jej smrti bolo jasné, že COG bude uprednostňovať diktátorský režim pred občiansky uvedomelým obnovením. Teraz, keď sa on a JD spojili, Marcus nachádza znova sám seba v boji pre COG, ale jeho frustrácia z autorít a konfliktov so synom sú tu stále.

Špecifikácie hry:

  • Kampaňová kooperačná hra pre troch hráčov: Bojujte po boku svojich priateľov v kooperačnej hre online alebo na rozdelenej obrazovke pre troch hráčov.
  • Tours of Duty: Prejdite od branca ku generálovi so štyrmi hviezdičkami v hre Gears Tours of Duty. Prijmite nové a vzrušujúce výzvy, získajte úžasné odmeny a pochváľte sa korisťou.
  • Boot Camp: Ste v hre Gears noví alebo ste trošku vyšli z cviku? Bootcamp je zábavný spôsob naučenia, ako to chodí, od základov až po zdokonalené bojové techniky.
  • Play as Jack: Play as Jack, váš osobný lietajúci podporný robot, ktorý dokáže chrániť priateľov a ničiť nepriateľov – perfektné pre nových hráčov Gears.
  • Visual Showcase: Hrajte každý režim v rozlíšení 4K a v HDR pri hladkých 60 rámcoch za sekundu v konzole Xbox One X.

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.