Menu
Nákupný košík

Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)

Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
Gears of War: Ultimate Edition (digitálny kód)
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 20
 • Model: XBONEpr-0041DK
 • Váha: 0.20kg
20,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

  Zažite hru, ktorá viedla k vzniku jednej z najslávnejších ság v hernom svete, Gears of War: Ultimate Edition. Strieľačka, ktorá definovala prvú generáciu HD hier bola starostlivo prerobená do rozlíšenia 1080p a modernizovaná pre Xbox One. Je prešpikovaná novým obsahom, vrátane piatich kapitol do kampane, ktoré neboli nikdy vydané na Xbox a srdcu blízky multiplayer, ktorý je teraz v 60 snímkach za sekundu.

  Príbeh "Gears of War" vtiahne hráčov do hlbokého a temného boja o prežitie proti Locustom, desivej rasy, ktorá sa vynorila z hlbín planéty. Hráči hrajú a dýchajú ako Marcus Fenix. Ako potupený bývalý vojnový hrdina, hľadá Marcus osobné vykúpenie. Svoj bojový tím vedie proti nemilosrdnému nepriateľovi z hlbín planéty.

  Špecifikácie hry:

  • Prvý v najlepšom svetle: Pôvodný "Gears of War" bol kompletne prerobený od základu do plných 1080p. Každý aspekt hry, vrátane osvetlenia, prostredia, postáv a filmových scén, bol krásne prerobený. Hra obsahuje päť nových misií do kampane, doteraz nevydaných na konzole. Tieto misie nasledujú Delta Squad, ako si prebojúvava cestu k Timgad Station a bojuje proti desivému Brumakovi. Vylepšené umiestnenia checkpointov, ďalšia úroveň obtiažnosti (Casual) a zmodernizovaný čo-op zážitok, ktorý vám umožní hladký drop in/drop out a rovnako si nastaviť individuálnu úroveň obtiažnosti, vytvorili bezkonkurenčný zážitok z Gears of War kampane. Okrem iného môžete ísť hlbšie do Gears univerza prostredníctvom 5 komiksov, ktoré môžete nájsť a čítať v hre.
  • Žáner definujúci multiplayer: Najdrsnejšia online strieľačka sa vracia v multiplayeri bežiacom spaľujúcich 60 FPS. Zahŕňa všetky pôvodné DLC mapy a tri nové multiplayerové mapy z pôvodnej Gears of War PC verzie, spolu je tak k dispozícií neuveriteľných 19 multiplayerových máp. Okrem toho, "Gears of War: Ultimate Edition" ponúka novo pridané multiplayerové módy, vrátane Team Death Match, King of the Hill a osobitný režim 2v2 navrhnutý "Gears of War" komunitou. Vracajúce sa režimy zahŕňajú Warzone, Assassination, Execution a Annex. Hra tiež obsahuje 17 odomikateľných postáv z Gears of War 3.
  • Hrajte multiplayer svojím spôsobom - dedikované multiplayer servery a podpora LAN: Hrajte Gears of War: Ultimate Edition kooperatívne s kamarátom cez Xbox Live alebo bojujte proti ostatným v konkurenčnom multiplayeri, všetko na dedikovaných serveroch Xbox Live. Hra tiež obsahuje úplne nové Xbox Live Achievementy s 1250 Gamerscore a má LAN podporu.
  • Vylepšené ovládanie, co-op, uživateľské rozhranie: Gears of War: Ultimate Edition obsahuje vylepšené ovládanie, ktoré bolo vyladené pre Xbox One, vrátane zlepšenej spätnej odozvy, mierenia a citlivosti Xbox One ovládača. Navyše, viaceré vylepšenia boli urobené v súlade s prvkami predstavenými v Gears of War 3, vrátane:
   o Schopnosť oživiť spoluhráčov, zatiaľ čo je hráč v kryte
   o Schopnosť prepínať zbrane, zatiaľ čo je hráč v behu alebo sa uhýba
   o Vylepšené prispôsobovanie citlivosti
   o Alternatívne ovládanie a nové ovládacie prvky turnajov
   o Lepšie situačné povedomie v multiplayeri cez spottovanie nepriateľov a tac-com funkcie z Gears of War 3
   o Horizontálny letter box splitscreen
   o Bezproblémové drop in/drop out z co-op kampane
   o Individuálne nastavenia obtiažnosti pre splitscreen co-op
  • Skorý prístup ku Gears of War 4 Multiplayer Beta: Ako bonus, Gears of War: Ultimate Edition ponúka skorší prístup ku Gears of War 4 multiplayer bete v roku 2016.
  • 19 klasických máp prerobených na Xbox One: Kompletný zoznam prerobený máp v Gears of War: Ultimate Edition zahŕňa tieto mapy: War Machine, Mausoleum, Escalation, Clock Tower, Fuel Depot, Rooftops, Canals, Gridlock, Mansion, Tyro Station, Old Bones, Raven Down, Garden, Subway, Bullet Marsh, Process, Courtyard, Sanctuary a Gold Rush. Gears of War: Ultimate Edition tiež obsahuje zbrusu novú mapu určenú pre ďalší multiplayer režim 2v2, Boxes.
  • Ocenenia: viac ako 30 ocenení Game of the Year
  Hry
  Odporúčaný vek18+
  LokalizáciaAngličtina
  ŽánerStrieľačka
  GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.