Menu
Nákupný košík

NHL 24 (digitálny kód)

NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
Novinka
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
NHL 24 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 55
  • Model: XS-0082DK
  • Váha: 0.20kg
55,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

EA SPORTS NHL 24 ponúka vďaka novým herným funkciám a prvkom autentickú hokejovú akciu so všetkým. Zakúste intenzitu a únavu pri hre pod veľkým tlakom zásluhou Systému vyčerpania, kedy vytrvalý tlak v útočnom pásme vedie k novým účinkom s výrazným dopadom na hru, ako je napríklad únava brankárov spomaľujúca reakčnú dobu tým viac, čím dlhšie sú v permanencii.

Fyzikálne riadený kontakt zaručí autentickosť tvrdých hitov, keď súpera prehodíte plexisklom alebo nedobrovoľne pošlete na striedačku. Užite si bezkonkurenčné možnosti ovládania hráča vďaka novým systémom Vizuálna prihrávka a Úplná kontrola nad fintami. CHEL je ešte prepojenejšia zásluhou hrania naprieč platformami vo všetkých on-line tímových režimoch. Tešiť sa môžete na Momenty HUT, ktoré vám umožnia pripomenúť si slávne okamihy z hokejovej histórie aj najpohľadnejšie akcie z nedávnej doby. Celkovú autentickosť ešte vylepšia Momenty radosti v podobe viac ako 75 nových gólových osláv a vylepšená zápasová prezentácia doplnená o živšiu atmosféru v hľadisku, vďaka čomu sa budete počas hrania cítiť ako pri sledovaní skutočného zápasu.

PRENESENIE OBSAHU

PRENESENIE OBSAHU PRE NOVÚ GENERÁCIU: Hráči, ktorí začnú hrať NHL 24 na systéme PlayStation 4 alebo konzole Xbox One, budú mať možnosť previesť hodnotu svojho tímu v HUT a postup do verzie pre PlayStation 5 alebo Xbox Series X|S podľa toho, ktorú z platforiem novej generácie vlastnia. Prenesenie obsahu znamená, že v rámci NHL 24 môžu užívatelia ochrániť 20 hráčskych predmetov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a previesť ich na novú konzolu. Po presune obsahu zo systému PlayStation 4 na PlayStation 5 alebo z konzoly Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy staršej generácie z bezpečnostných dôvodov prevedený na neobchodovateľný. Všetky mince a predmety zostávajúce vo vašej zbierke obdržíte na svoj účet na platforme novej generácie v obdobnej hodnote vo forme obchodovateľných balíčkov.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.