Menu
Nákupný košík

Assassin's Creed:Unity

Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Nie je skladom
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
Assassin's Creed:Unity
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 40
 • Model: PS4pr-0003
 • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Paríž, roky pána 1789. Francúzska revolúcia mení kedysi úchvatnú metropolu v miesto, kde vládne teror a chaos. Ulice dláždené mačacími hlavami sú zaliate krvou poddaných, ktorí v sebe našli dosť odvahy postaviť sa útlaku aristokracie. Celá krajina je trhaná na kusy. Uprostred tohto bezvládia sa však mladý muž menom Arno vydá na neobyčajnú púť, na ktorej odhalí skutočné sily na pozadí revolúcie. Jeho honba za odpoveďami ho vrhne do súboja o osud celého národa a zmení ho v pravého majstra zabijaka.

Spoznajte Assassin Creed ® Unity, nový diel populárnej série, ktorý je postavený na upravenom Anvil engine. Ten bol kompletne prepracovaný pre potreby konzol novej generácie. Vrhnite sa do víru Francúzskej revolúcie. Zažite na vlastnej koži dobytie Bastily, či popravu kráľa Ľudovíta XVI. a pomôžte ľudu Francúzska vybojovať si lepší osud.

Špecifikácie hry:

 • Nemilosrdný nový hrdina v brutálnom svete - Hrajte ako Arno, úplne nový Assassin, ktorý je ešte viac smrtiaci, než jeho predchodcovia. Zabite svoju korisť z radom nových zbraní ako je Phantom Blade, Hidden Blade s kušou.
 • Úplne nový parkour, súboje a stealth hranie - Užite si nebývalú mieru slobody a kontroly nad svojím Assassinom. To všetko vďaka novému Anvil enginu.
 • Plná kontrola pohybu: nové parkour mechanizmy pre bezproblémový pohyb smerom nahor, cez a smerom nadol mestskými hradbami a budovami.
 • Nanovo pretvorený bojový systém poskytuje bohatší bojový zážitok založený na zručnostiach, časovaní a pohybe.
 • Vylepšené stealth mechanizmu vrátane nového stealth módu, krycieho systému a systému manipulácie davu. Zostaň skrytý, pozoruj svoju korisť a udri bez varovania.
 • Prevratnejšie mechanizmy prispôsobenia postavy na vytvorenie svojho pána Assassina - vytvorte svoj vlastný jedinečný herný štýl výberom zbrane, náradia, oblečenia a špecializovaných zručností. Mixujte a dopasujte si kombinácie zo stoviek možných a budujte svoje stealth, bojové a navigačné schopnosti z nového rozsiahleho Tree skillu. Staňte sa majster Assassin.
 • Objavte revolučný Paríž, privedený k životu ako nikdy predtým - razte si cestu cez otvorené mesto, nevýdaných rozmerov vďaka enginu Anvil.
 • Preskúmajte detailné interiéry budov a objavte tajné podzemné katakomby a kanalizácie.
 • Vydajte sa na Ancestral misie, honby za pokladom, riešte záhadné vraždy, zmluvy a ďalšie. Mesto je plné aktivít, ktoré vás zamestnajú na hodiny.
 • Pozrite sa na chaos Veľkej francúzskej revolúcie z prvej ruky tým, že sa ponoríte do realistického systému davu s viac ako 5000 AI postavami.
 • Unikátny co-op zážitok, ktorý musíte okúsiť - okrem epickej kampane pre jedného hráča, sa hráči budú môcť spojiť až s tromi kamarátmi a zažiť on-line otvorený svet 18. storočia v Paríži. Pripravte sa na ambiciózne lúpeže a podieľajte sa na unikátnych misiách určených výhradne pre kooperatívnu hru. Sabotujte popravu. Ochráňte cisára. Zavraždite agenta templárov. Víťazstvo však nebude ľahké; vy a vaša smrtiaca banda závisí na komunikácií, koordinácií a rôznych zručnostiach k dosiahnutiu svojho poslania, a potom zmiznete v tme.

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.