Menu
Nákupný košík

Sony Playstation Network Card PSN 5 UK

Sony Playstation Network Card PSN 5 UK
Hot -17 %
Sony Playstation Network Card PSN 5 UK
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 10
  • Model: PS3p-0035
9,99€
11,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Do poznámky počas objednávky definujte ako si prajete doručiť tento digitálny produkt, či na svoj email alebo prostredníctvom SMS správy (v prípade nevyplnenia, doručuje sa na email)

Doručenie vytlačeného kódu poštou, je možné len pri objednávke spolu s iným tovarom napr. hra, príslušenstvo, konzoly.

Predplatená karta pre PlayStation Network Vám umožní nabiť Vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách v službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home.

Tento predplatený poukaz umožní každému vybrať a stiahnuť skvelý obsah na konzoly PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable) z on-line ponuky služby PlayStation Network.

Vďaka karte pre PlayStation Network môže každý využiť výhod služby PlayStation Store i bez platobnej karty. Získa tak prístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, ktorý je napchatý tisíckami skvelých a inovatívnych titulov. Môže to byť i skvelý darček, ktorý umožní zakúpenie exkluzívnych hier, nových piesní pre SingStar zo služby SingStore alebo oblečení, doplnkov i apartmánov do virtuálneho sveta PlayStation Home.

Zakúpenie a použitie karty pre PlayStation Network je skutočne jednoduché. Akonáhle máte kartu, stačí len:

  • Prihlásiť sa na PlayStation Network.
  • Navštíviť obchod PlayStation Store, zvoliť možnosť ""Redeem Codes"" a zadať kód.
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.