Menu
Nákupný košík

The Quarry

The Quarry
The Quarry
The Quarry
The Quarry
-13 % Nie je skladom
The Quarry
The Quarry
The Quarry
The Quarry
The Quarry
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: XS-0055
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Zatiaľ čo slnko zapadá v posledný deň letného tábora, mladí vychovávatelia z Hackett’s Quarry usporadúvajú oslavný večierok. Žiadne deti, žiadni dospelí, žiadne pravidlá.

Špecifikácie hry:

  • Váš príbeh, ich osud - Odvážite sa pozrieť, čo je za tými padacími dverami? Preskúmate tie výkriky, ktoré sa ozývajú z lesa? Zachránite priateľov, ale bo radšej zúfalo utečiete? Každé veľké aj malé rozhodnutie bude mať vplyv na príbeh a rozhodne o tom, kto prežije.
  • Ohromujúci filmový zážitok - Špičková mimika tvárí a filmové techniky nesvietenia, skombinované s neuveriteľnými výkonmi ikonickej súpisky hollywoodskych talentov, vdychujú život hrôzam z Hackett’s Quarry počas napínavej filmovej jazdy.
  • Užite si strach s priateľmi - Vložte dôveru až do siedmich priateľov v online hre, zatiaľ čo pozvaní hráči sa budú pozerať a hlasovať o kľúčových rozhodnutiach a budú tvoriť príbeh, na ktorom sa podieľa celá skupina! Alebo hrajte spoločne v skupinovom kooperatívnom hororovom zážitku z pohovky, keď si každý hráč vyberie jedného vychovávateľa a ovláda jeho činy.
  • Prispôsobte si zážitok - Nastaviteľná obtiažnosť všetkých herných prvkov umožňuje hráčom všetkých úrovní schopností, aby si užili horor. A pokiaľ sa radšej pozeráte, než hráte, vďaka filmovému režimu si budete môcť užiť The Quarry ako strhujúci filmový thriller. Zvoľte si, ako chcete, aby váš príbeh dopadol, relaxujte a vychutnávajte si popcorn medzi všetkými tými výkrikmi.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.