Menu
Nákupný košík

Titanfall 2 (digitálny kód)

Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
Titanfall 2 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 40
  • Model: XBONEpr-0068DK
  • Váha: 0.20kg
40,00€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE


Očakávaný titul Titanfall 2 od štúdia Respawn Entertainment prinesie doposiaľ nevídanú mieru prepojenia Medzi pilotom titanom.

Titanfall 2 ponúka rýchlu akciu s radom zvratov, či už ide o novú kampaň pre jedného hráča, ktorá priblíži jedinečné puto medzi človekom strojom alebo bohatšiu ponuku režimov pre viac hráčov. Hra pokračuje v mapovaní nových oblasti žánru strieľačiek a vychádza v ústrety fanúšikom v podobe nových titanov, rozšírených schopností pilotov bohatého systém úprav a postupu.

Špecifikácie hry:

  • Pokročilá hrateľnosť plná akcie - Titanfall 2 prichádza s neuveriteľne zábavným, plynulým a strhujúcim bojovým systémom, či už sa do víru akcie vrhnete v úlohe pilota, bleskovo rýchleho elitného strážcu Pohraničia alebo vo dvadsať stôp vysokom titánovy.
  • Pôsobivá kampaň pre jedného hráča - Vôbec prvýkrát vezme Titanfall 2 hráčov na cestu hlboko do sveta Pohraničia, a to pohľadom Jacka Coopera, vojaka domobrany s túžbou stať sa pilotom. Uväznený za nepriateľskými líniami musí uzavrieť nezvyčajné spojenectvo s ostrieľaným titanom triedy Vanguard s označením BT-7274. Jack a BT musí skombinovať svoje schopnosti a riskovať všetko, aby sa spoločnými silami pokúsili napriek malým šanciam prežiť.
  • Bohatšie režimy pre viac hráčov - Vďaka šestici celkom nových titanov vybavených smrtiacimi technológiami a rozšírenými schopnostiami pilotov, naväzuje Titanfall 2 na odkaz svojho predchodcu v podobe adrenalínového zážitku a posunu hraníc možností žánru strieľačiek.
  • Väčšie možnosti úprav - Titanfall 2 ponúkne fanúšikom hry prepracovanejší systém úprav, prostredníctvom ktorého si môžu upraviť pilota, titana alebo výbavu k svojmu obrazu.
  • Hrajte s priateľmi alebo si nájdite nových - Nový systém "Networks" umožní jednoduchšiu a rýchlejšiu hru medzi novými i starými priateľmi. Bez ohľadu na typ hry (či pôjde o súťažnú hru alebo len tak pre zábavu) budú môcť hráči vytvárať rôzne siete (Networks) či do nich vstupovať na základe svojho štýlu a preferencií.
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.