Menu
Nákupný košík

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
-33 %
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 20
  • Model: PS4pr-0144
  • Váha: 0.20kg
19,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Tentoraz bez briefingu

Akýkoľvek kontakt bol stratený. Súostrovie Auroa je domovom spoločnosti Skell Technology, ktorá sa špecializuje na high-tech. Vaľa jednotkaje tam poslaná na pozorovaciu misiiu, avšak vaše helikoptéry śu zostrelené: Skell Tech sa dostal do nesprávnych rúk. Vlci, smrteľná bývalá americká vojenská jednotka, sa dostala na ostrov. Pod vedením vášho bývalého brata v zbroji, plukovníka Cole D. Walkera, preprogramovali drony na zabíjacke stroje a sú pripravení ich použiť bez ohľadu na obete.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je vojenská strieľačka odohrávajúca sa v rôznorodom, nepriateľskom a tajomnom otvorenom svete, ktorý si môžete zahrať sólo alebo v štvorčlennom družstve. Zranený, bez podpory, stratený a lovený ex-duchmi, musíte bojovať, aby ste prežili. Vyberte si tie správne spojenectvá a rozhodnite sa, ako sa zbavíte svojho najťažšieho nepriateľa.

Špecifikácie hry:

  • Objasnite mystériu súostrovia - Preskúmajte Aurou, domov obrovskej Skell technológie spoločnosti Silicon Valley, a to na a aj mimo cesty, vo vzduchu, na zemi a na mori. Ponorte sa do tajomného miesta, kde sa väčšina architektonicky vyspelých budov stretne s najdivokejšou a najnebeznejšou prírodou. Od najvyšších fjordov a zasnežených vrcholov až po najhlbšie močiare sa stretnete s rôznymi frakciami - od Skellers po Homesteaders až po Outcasts - všetko bude mať vplyv na Vašu misiu. Čo sa stalo s Jace Skellom? Kto ťahá za nitky? Nájdite pravdu!
  • Porazte svojich bývalých bratov v zbroji - Čeľte svojich najťažších nepriateľov, Vlkov, smrteľnú bývalú americkú vojenskú jednotku, ktorá je pripravená použiť najúčinnejšie stroje na zabíjanie. Vlci boli kedysi vami. Majú rovnaký tréning a skúsenosti ako vy. Vládnu nad súostrovým Auroa, pričom kontrolujú najdôležitejšie zdroje ostrova: drony. Vedie ich bývalý brat v zbroji, plukovník Cole D. Walker, takže nebudete mať inú možnosť ako čeliť svojmu bývalému spoločníkovy.
  • Bojujte ako skutočný Ghost za nepriateľskou líniou - Otestujte si svoje schopnosti prežitia a prispôsobte sa rôznym terénom Auroi. Strmé svahy, hromadiace sa zranenia a únava sú pre vás nové výzvy. Nastavte si svoj tím spolu so svojimi spoluhráčmi, spravujte svoje vybavenie, triedy a zbrane vo svojom tábore a dolaďte svoje stratégie. Keď ste zranený v bitke, budete musieť prísť na bezpečné miesto na liečbu. Použite nové nástroje, ako je mini dron, ktorý Vám umožní synchronizovať streľbu na niekoľko cieľov, a to aj keď hráte sólo.
  • Prispôsobte si svojho Ghost a užite si slobodnú voľbu v hre - Vytvorte si svoju postavu a vyberte si medzi tisíckami kombinácií prispôsobení na vytvorenie dokonalého Ghosta. Zbierajte materiály zo sveta, vytvárajte a vylepšujte svoje zbrane s viacerými kombináciami a prispôsobujte svoju výzbroj s cieľom prispôsobiť si vášho duch na akúkoľvek situáciu a herný štýl. Experimentujte s úplne novým systémom, ktorý vám dá viac šancí poraziť svojich nepriateľov. Chcete útočiť? Môžete ísť ako blázon. Chcete hrať ako sniper? Môžete získať špeciálnu muníciu, ktorá vám poskytne väčší dosah a presnosť. Takže môžete hrať stealthz s triedou Panther a použiť dymovú bombu, aby ste sa dostali preč od svojich nepriateľov. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je o vašej voľbe, o tom, ako sa pobaviť.
  • Užívajte si skutočné prvotriedne zdielanie zážitku a najlepší endgame obsah - Akokoľvek sa rozhodnete hrať, v Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint si vždy zachovávate rovnakú postavu: rovnaké prispôsobenia, rovnaké zbrane a vlastnosti. Zlepšujete svoju progresiu v oboch našich módoch PvE a PvP. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je skutočne spoločenský zážitok. Nájdite svojich priateľov v novom sociálnom HUB-e, spoločne si zahrajte kampaň alebo vstúpte do arény PvP, aby ste si zahrali intenzívny zápas 4v4. Dobrodružstvo tu nekončí! Hra bude aktualizovaná a podporovaná roky po spustení. Nové príbehy budú rozširovať príbeh ďalej, nové funkcie budú aj naďalej pridávané, a nové triedy a možnosti hry budú k dispozícii pre hráčov, rovnako ako udalosti a zbrusu nový typ endgame obsahu: Raids.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.