Menu
Nákupný košík

Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
-23 % Nie je skladom
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
Call of Duty: Modern Warfare II
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 62
  • Model: XS-0060
  • Váha: 0.20kg
61,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6200

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky anglické

Call of Duty: Modern Warfare II je pokračovanie hitu Modern Warfare z roku 2019. Dočkáte sa návratu ikonického veliteľa tímu, kapitána Johna Price, neohrozeného Johna „Soapa“ MacTavisha, ostrieľaného seržanta Kylea „Gaze“ Garricka i samotného osamelého „Ghosta“ Rileyho. Hráči na vlastnej koži spoznajú, vďaka čomu je Task Force 141 tak legendárny.

Špecifikácie hry:

  • VITAJTE V NOVEJ ÉRE CALL OF DUTY - Nové herné inovácie. Úplne nová manipulácia so zbraňou. Pokročilá AI. Modern Warfare II vám prináša globálnu kampaň, pohlcujúci boj pre viacerých hráčov a špeciálne operácie poháňané rozprávaním.
  • MODERN WARFARE II - Call of Duty: Modern Warfare II vtiahne hráčov do bezprecedentného globálneho konfliktu, ktorý predstavuje návrat ikonických operátorov Task Force 141.
  • VLASTNOSTI - Infinity Ward prináša fanúšikom najmodernejšiu hrateľnosť s úplne novým ovládaním zbraní, pokročilým systémom AI, novým Gunsmith a radom ďalších herných a grafických inovácií, ktoré pozdvihujú franšízu do nových výšin.
  • KAMPANE - Modern Warfare: II sa spustí s celosvetovou kampaňou pre jedného hráča, pohlcujúcim bojom pre viacerých hráčov a kooperatívnou špeciálnou operáciou založenou na rozprávaní.
  • NOVÝ HRACÍ PRIESTOR - Modern Warfare II sa spája s novým zážitkom Warzone as ním aj evolúciou v Battle Royale s úplne novým hracím priestorom a režimom sandbox. Očakávajte rozsiahly kalendár bezplatného obsahu po uvedení na trh, ktorý bude obsahovať vyvíjajúcu sa hrateľnosť s novými mapami, režimami, sezónnymi udalosťami, komunitnými oslavami a ďalšími.
  • VYZBROJTE SA - Hráči budú musieť využiť nové zbrane, vozidlá a špičkové vybavenie, od taktík na infiltráciu v malom meradle, s vysokými stávkami, až po prísne tajné misie, aby sa postavili svojim nepriateľom. Vyzbrojte sa a vydajte sa do boja na mori, keď obliehate nepriateľov pod vodou, prelomíte vysoko opevnenú nepriateľskú základňu, preniknete pozdĺž kanálov a oslobodíte veľmi potrebných spojencov na čiernom mieste ukrytom v horách.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.