Menu
Nákupný košík

Devil May Cry 5 (Special Edition)

Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
2-3 dni
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
Devil May Cry 5 (Special Edition)
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: XS-0003
  • Váha: 0.20kg
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Capcom odštartuje novú generáciu konzol so špeciálnou edíciou Devil May Cry 5. Devil May Cry 5 Special Edition, prvý povestný vydavateľský titul pre next-gen, je nabitý množstvom nových funkcií a herných režimov poháňaných konzolami next-gen, navyše s veľmi žiadaným príchodom Vergila ako hrateľnej postavy. Vďaka špeciálnej edícii Devil May Cry 5 zvyšuje Capcom tempo štýlovej akcie zavedením funkcií novej generácie, ako je napríklad technológia Ray Tracing a vylepšené 3D audio, obľúbené fanúšikovské režimy vrátane režimu Turbo a legendárneho temného rytierskeho režimu a začlenenie obsahu verzie Deluxe Edition a ex color Pack.

Špecifikácie hry:

  • Ovládnite Yamato - Posuňte štýlovú akciu na novú úroveň ako Vergil, dlhoročný Danteho rival a dvojča. Hráči DmC5 na PlayStation 4, Xbox One a PC budú mať tiež prístup k všetkému obsahu Vergil v hrateľnej postave: Vergil DLC.
  • Nové režimy hry - Vyskúšajte svoje schopnosti proti jedinečným výzvam nových legendárnych režimov Dark Knight a Turbo. Legendárny režim Dark Knight: Fanúšikovia, ktorí hľadajú ďalšiu výzvu, môžu v nebezpečnom legendárnom Dark Knight postaviť svoje schopnosti a štýl proti šialenému množstvu nepriateľov. Turbo režim: adrenalínový nadšenci môžu posunúť svoje reakčné časy na hranicu proti zvýšenej rýchlosti režimu Turbo, ktorý zvyšuje rýchlosť hry o 20 percent, čo umožňuje ešte rýchlejšie a plynulejšie kombá.
  • Vystúpte po krvavom paláci - zvládnite čoraz náročnejšie poschodia režimu výzvy Bloody Palace, ktorý bol pôvodne predstavený ako bezplatný obsah po spustení hry Devil May Cry 5. Na najvyššie poschodie sa dostanú iba tí najšikovnejší lovci démonov, ktorí budú čeliť najvyššej výzve.
  • Vysokooktánová štylizovaná akcia - hrajte ako štyri rôzne postavy: Nero, Dante, V a novo pridaný Vergil. S každou postavou si prerežte cestu cez ruiny mesta Redgrave City pomocou radikálne odlišných herných štýlov, keď mlátite hordy démonov.
  • Priekopnícka grafika - vyvinutá s vlastným proprietárnym enginom RE Capcom, prináša DMC5SE vizuálnu kvalitu do nových výšin, s grafikou, ktorá využíva fotorealistické vzory postáv, ohromujúce osvetlenie a efekty prostredia. Tieto vynikajúce vizuály boli vylepšené technológiou Ray tracing, vizuálmi 4K a zvýšenými snímkovými frekvenciami, a to všetko s minimálnymi časmi načítania.
  • Živý 3D zvuk - udržujte fajčivý sexy štýl prostredníctvom frenetickej akcie a mixovania akordov prispôsobením sa zvukom nepriateľských pohybov nad, pod a na ľubovoľnú stranu vašej postavy v realistických detailoch

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
Dátum vydania01.12.2020
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.