Menu
Nákupný košík

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
2-3 dni
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
Dying Light 2: Stay Human
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: XS-0023
  • Váha: 0.20kg
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky anglické / CZ titulky

Pred viac ako dvadsiatimi rokmi v Harrane sme bojovali proti vírusu - a prehrali sme. Teraz opäť prehrávame. Mesto, jedno z posledných veľkých ľudských sídiel, je strhnuté konfliktmi. Civilizácia upadla späť do temných vekov. Napriek tomu stále máme nádej.

Ste tulák so silou zmeniť osud mesta. Ale vaše výnimočné schopnosti majú svoju cenu. Prenasledovaní spomienkami, ktoré nedokážete rozlúštiť, sa vydáte spoznávať pravdu ... a ocitnete sa v bojovej zóne. Zdokonaľte svoje schopnosti, aby ste porazili svojich nepriateľov a vytvorili si spojencov, budete potrebovať päste aj dôvtip. Odhaľte temné tajomstvá za vládcami moci, vyberte si strany a rozhodnite o svojom osude. Nech vás však činy zavedú kamkoľvek, na jednu vec nikdy nezabudnete - zostať človekom.

Špecifikácie hry:

  • OTVORENÝ SVET - Podieľajte sa na živote mesta pohlteného novou temnou érou. Objavte rôzne cesty a skryté priechody, keď preskúmate jej rôzne úrovne a umiestnenia.
  • KREATÍVNY A BRUTÁLNY BOJ - Využite svoje parkourové schopnosti a nakloňte misky váh aj na to najbrutálnejšie stretnutie. Chytré myslenie, pasce a tvorivé zbrane budú vašimi najlepšími priateľmi.
  • DENNÝ A NOČNÝ CYKLUS - Počkajte na noc, kým sa vydáte do tmavých skrýš infikovaných. Slnečné svetlo ich drží na uzde, ale akonáhle to zmizne, príšery začnú loviť a nechajú svoje brlohy voľne preskúmať.
  • VÝBERY A NÁSLEDKY - Formujte svojimi činmi budúcnosť mesta a sledujte, ako sa mení. Určte rovnováhu síl výberom v rastúcom konflikte a získajte svoje vlastné skúsenosti.
  • CO-OP HRA PRE 2-4 HRÁČOV - Hrajte až v kooperácii pre štyroch hráčov. Usporiadajte svoje vlastné hry alebo sa spojte s ostatnými a uvidíte, ako sa ich výber odohral inak ako Váš.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.