Menu
Nákupný košík

F1 23 (digitálny kód)

F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)
Novinka
F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)
F1 23 (digitálny kód)

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Brzdite ako posledný v EA SPORTS F1 23, oficiálnej videohre šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship.

Nová kapitola príbehového režimu „Braking Point“ prináša napínavé dramatické momenty a vyhrotené rivality. Pretekajte na nových okruhoch v Las Vegas a Katare a získajte odmeny a vylepšenia v rámci režimu F1 World. Nové červené vlajky pridávajú na autentickosti a funkcia 35% závodnej vzdialenosti zaručuje viac akcie a vzrušenia.

Užite si aktualizované vozidlá na rok 2023 a oficiálnu súpisku F1 obsahujúcu vašich 20 obľúbených pilotov a 10 tímov. Vytvorte si vysnívaný tím a dôjdite s ním pre víťazstvo v kariérnom režime My Team, súperte na rozdelenej obrazovke či v rozšírenom režime viacerých hráčov naprieč platformami alebo vyskúšajte nové ligy Racenet s ešte väčšou porciou sociálnych funkcií.

Špecifikácie hry:

 • Braking Point 2
  Príbehový režim „Braking Point“ sa vracia s úplne novou napínavou kapitolou, ktorá v F1 23 ponúkne nové rivality a ešte viac dramatických momentov. Príbeh sa sústredí na závodný tím Konnersport Butler F1 – nový fiktívny tím na štarte – a zahŕňa sezóny F1 2022 a 2023. Vychádzajúca hviezda Aiden Jackson má spory so svojim drzým a arogantným tímovým kolegom Devonom Butlerom. Keď je budúcnosť jedného z nich ohrozená osobným problémom, vstupuje do hry Devonova sestra a nedávna šampiónka F2 Callie Mayer. Na oživenie Callieinho príbehu využil rozprávačský tím britskú automobilovú pretekárku Jamie Chadwick a reportérku F1 Nataliu Pinkham zo SkySports. Šéf tímu Casper Akkerman sa musí vysporiadať s tímovou a rodinnou dynamikou a manipuláciami Devona a Callieina otca (a kľúčového sponzora tímu, Davidoffa Butlera). Príbeh z pohľadu rôznych postáv sa odvíja prostredníctvom samotného hrania a filmových scén a jeho priebeh je ovplyvňovaný vašimi rozhodnutiami.
 • F1 World
  Úplne nový F1 World je vaším novým centrom pre najrôznejšie denné, týždenné a neustále sa meniace sezónne udalosti. Tešiť sa môžete na úplne nový systém postupu Tech Level zaručujúci personalizovanú cestu svetom Formula 1.
 • Nové udalosti
  Plňte nové výzvy a pretekajte v rade rôznych sólo sériách pre jedného hráča, ktoré vám ponúknu rôznorodé režimy, trate a zážitky v F1 23. Osvojte si rôzne trate, zlepšite svoje vodičské schopnosti, preskúmajte obsah F2, zúčastnite sa pretekov superšportov a mnoho ďalšieho. Herné udalosti pre jedného i viacerých hráčov zahŕňajú množstvo denných, týždenných a sezónnych akcií pre fanúšikov vyznávajúcich sólo aj spoločné hranie. Každý deň v týždni si tu každý nájde niečo svoje - od Veľkých cien pre viacerých hráčov až po oslavy závodného týždňa a výzvy proti času.
 • Technická úroveň
  Vylepšujte svoje vozidlo v F1 World po celú sezónu vďaka novému systému postupu Tech Level. Plnením výziev, pretekaním on-line a účasťou v herných udalostiach v priebehu sezóny získajte vylepšenia zvyšujúce vašu technickú úroveň, ktorá predstavuje výkon vášho vozidla v F1 World. S rastúcou technickou úrovňou sa zvyšuje výkon vášho vozidla a vy tak získavate možnosť zúčastniť sa náročnejších akcií. Zapojiť sa môžete aj do udalostí prekračujúcich vašu technickú úroveň, ale v tom prípade počítajte s ešte náročnejšou výzvou. Lepší hráči budú schopní prekonať technickú úroveň svojho vozidla, ale len do určitej miery.
 • Vylepšenie
  Získavajte vylepšenia a venujte čas úpravám v garáži, aby ste si vozidlo v F1 World upravili a vylepšili v oblasti rýchlosti a výkonu. Vylepšenia v F1 World sú rozdelené do dvoch kategórií – diely vozidla a vylepšenia členov tímu. Diely zvyšujú výkon vášho vozidla pri závodoch. Vylepšenie členov tímu je možné posilniť prostredníctvom systému kontraktov a získať tak ďalšie predmety, ktorých použitím ďalej zvýšite svoj výkon.
 • Výroba
  Nový systém výroby v F1 World vám umožňuje používať zdroje na plány, ktoré slúžia na výrobu rôznych vylepšení a vytvárania zmlúv na používanie herných modifikácií, nových samolepiek, ktoré môžete zbierať a pridávať do svojho prehľadu, a mnohých ďalších vecí.
 • Systém licencií
  Nový systém licencií podporuje férové pretekanie v celom svete F1 World a odmeňuje hráčov za ohľaduplnú jazdu.
 • Prepracovaná hra pre viacerých hráčov
  F1 World predstavuje prepracovaný režim hodnotených hier pre viacerých hráčov s novým systémom hodnotenia založeným na divíziách, e-športovou sériou F1 23 a novým systémom úloh zefektívňujúcim postup v rámci Podium Passu. Pretekaním získavajte body, stúpajte v rebríčkoch od bronzovej až po elitnú divíziu vďaka týždenným akciám a získavajte ceny a vylepšenia, ktoré je možné použiť na zlepšenie vašej technickej úrovne.
 • Súhrn
  Ako budete plniť úlohy na svojej ceste režimom F1 World, pripomeňte si svoj postup v rámci nového súhrnu, čo je váš virtuálny album so samolepkami, ktorý oslavuje všetko, čo súvisí s minulosťou aj súčasnosťou Formula 1. Pretekajte, získavajte samolepky, nalepujte si ich do albumu a kompletizáciou obrázkov získajte ďalšie odmeny a ceny.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerPreteky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.