Menu
Nákupný košík

Xbox Game Pass Ultimate

ŠPECIÁLNA PONUKA - 7 DNÍ UŽ ZA 2 EURÁ


XBOX GAME PASS

Získajte prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám, pričom nové tituly neustále pribúdajú. Hrajte priamo na konzole alebo PC a s predplatným Xbox Game Pass Ultimate na mobilných zariadeniach s Androidom z cloudu (beta). Okrem toho si vychutnávajte všetky výhody členstva EA Play s predplatným Xbox Game Pass Ultimate bez ďalších nákladov. 

GOLD

Ultimate

 • Prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám na konzole, PC a mobilných zariadeniach s Androidom
 • EA Play odomyká knižnicu obľúbených titulov Electronic Arts, exkluzívne odmeny a obsah pre konzolu a PC určený výlučne pre členov
 • Hrajte hry pre Xbox na mobilnom telefóne alebo tablete s Androidom prostredníctvom aplikácie Xbox Game Pass
 • Užite si bezplatné výhody vrátane obsahu v hrách, spotrebného materiálu a partnerských ponúk
 • Exkluzívne členské zľavy, ponuky a výhody

Ďalší obsah: 

XBOX LIVE GOLD 
s online hraním pre viac hráčov na konzole, Deals with Gold, Games with Gold 

Konzola

 • Prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám pre konzolu
 • Exkluzívne členské zľavy a ponuky

PC

 • Prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám pre PC
 • Exkluzívne členské zľavy a ponuky

OBJAVTE SVOJU ĎALŠIU OBĽÚBENÚ HRU

HRAJTE VIAC AKO 100 VYSOKOKVALITNÝCH HIER

ČLENSTVO XBOX LIVE GOLD ZAHRNUTÉ V PREDPLATNOM XBOX GAME PASS ULTIMATE

EA Play

Členstvo EA Play je zahrnuté v predplatnom Xbox Game Pass Ultimate a od 15. decembra bude k dispozícii v predplatnom Xbox Game Pass for PC*

HRAJTE NA ZARIADENIACH, KTORÉ VLASTNÍTE
S predplatným Xbox Game Pass Ultimate hrajte priamo na konzole, PC a mobilných zariadeniach s Androidom z cloudu (beta)

NEUSTÁLE PRIBÚDAJÚ NOVÉ HRY
Vrátane vydaní v prvý deň uvedenia na trh

EXKLUZÍVNE ČLENSKÉ ZĽAVY

VÝHODY

Vychutnávajte si bezplatné výhody vrátane herných doplnkov, spotrebného tovaru a partnerských ponúk s predplatným Xbox Game Pass Ultimate 

VŽDY NIEČO NOVÉ NA HRANIE, NIEČO PRE KAŽDÉHO 

VŽDY NIEČO NOVÉ NA HRANIE, NIEČO PRE KAŽDÉHO 

Hrajte nové tituly Xbox Game Studios, ako je Halo Infinite, v deň ich vydania a nedávne hity ako Minecraft Dungeons a Bleeding Edge. Z obrovského výberu hier každého žánru a neustále rastúceho počtu nových hier si tu vyberie každý.   

HRAJTE NA ZARIADENIACH, KTORÉ VLASTNÍTE

S predplatným Xbox Game Pass Ultimate si sťahujte a hrajte hry priamo na konzole Xbox alebo PC s Windowsom 10, prípadne s mobilnou aplikáciou Xbox Game Pass hrajte hry na mobilnom telefóne alebo tablete s Androidom z cloudu (beta).

Pridajte sa

Stiahnite si aplikáciu Xbox Game Pass do zariadenia s Androidom a začnite sa hrať už dnes.

AKO TO FUNGUJE 

Stiahnite si aplikáciu Xbox Game Pass do zariadenia s Androidom a začnite sa hrať už dnes.

 1. Vyberte si plán a staňte sa členom s predplatným Xbox Game Pass.
 2. Prehliadnite si knižnicu obsahujúcu viac ako 100 vysokokvalitných hier (Xbox Game Pass for PC a hranie na zariadeniach s Androidom vyžadujú stiahnutie aplikácie Xbox). 
 3. Stiahnite si a hrajte svoju ďalšiu obľúbenú hru.
Pridajte sa
* Dôležité informácie: 
 • Uplatnite si nárok na stránke microsoft.com/redeem. Hrajte na konzolách Xbox Series X|S, Xbox One a Windows 10. Nie je podporované v systéme Windows 10 v režime S a na zariadeniach ARM. Naraz si možno uplatniť maximálne 36 mesiacov na jedno konto. Katalóg hier sa v priebehu času, podľa oblasti a platformy líši. Ak sa vaše členstvo skončí alebo sa hra z katalógu odstráni, zakúpený herný obsah vyžaduje kúpu samostatnej hry. Vyžaduje stiahnutie (značnú časť úložiska, širokopásmové pripojenie a účtujú sa poplatky ISP) a konto Microsoft. Môže vyžadovať ďalší hardvér a predplatné. Niektoré hry nepodporujú online hranie pre viac hráčov medzi rôznymi generáciami konzol Xbox. Služba, funkcie a požiadavky sa môžu zmeniť alebo môžu byť vyradené z ponuky. Služba podlieha Zmluve o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft (microsoft.com/msa). S výnimkou prípadov, keď to vyžaduje zákon, sú kódy nevratné.
 • Halo Infinite: Očakávané vydanie v roku 2021. 
 • Xbox Game Pass for Console: Niektoré hry a hra pre viac hráčov online vyžadujú členstvo Xbox Live Gold (v predaji samostatne).
 • Xbox Game Pass Ultimate: Zahŕňa predplatné Xbox Game Pass for Console, for PC a členstvo Xbox Live Gold. Existujúci používatelia s členstvom Gold, predplatným Game Pass pre konzolu alebo pre PC alebo s členstvom EA Play sa skonvertujú na predplatné Ultimate prevodným pomerom. Konverzie sú konečné.
 • Systémové požiadavky a podrobnosti nájdete na stránkach xbox.com/gamepass, ea.com/ea-play/terms a ea.com/ea-play. Logo EA je ochranná známka spoločnosti Electronic Arts Inc.
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.