Menu
Nákupný košík

Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Nie je skladom
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
Aliens: Fireteam Elite
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS5-0045
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Záhadný núdzový signál presmeruje tvoju bojovú jednotku na LV-895 vo vonkajších kolóniách, kde na tvoj príchod čakajú smrtiace légie xenomorfov, ukryté korporačné tajomstvo a prastaré mimozemskej trosky.

Hra Aliens: Fireteam Elite, zasadená do ikonického sveta Votrelca, je kooperatívna strieľačka z pohľadu tretej osoby, v ktorej ide o prežitie a v ktorej sa tvoj úderný tím zocelených bojovníkov ocitá v zúfalom boji, keď sa snažia zažehnať hrozbu vyvíjajúcich sa xenomorfov.

Bojuj proti vlnám desivých xenomorfov a syntetickým nepriateľom z radov Weyland-Yutani po boku dvoch hráčov či počítačových spoluhráčov, zatiaľ čo ty a tvoj úderný tím budeš zúfalo zápasiť v štyroch jedinečných kampaniach, ktoré do sveta Votrelca prinášajú nové príbehy. Vytvor si a prispôsob vlastného koloniálneho bojovníka, vyber si z celej rady tried, zbraní, vybavenia a perkov a bojuj proti obrovskej presile v tejto napínavej strieľačke, v ktorej ide o život.

Špecifikácie hry:

  • DOKONALÝ LOV - Zohraj kľúčovú úlohu v epických udalostiach, ktoré sa odohrávajú 23 rokov po pôvodnej trilógii Votrelca, ako koloniálny mariňák na palube UAS Endeavor, kde bojuješ proti desivej hrozbe xenomorfov. Strhujúce grafika, ikonickí nepriatelia, realistické prostredie, silné zbrane, futuristické vybavenie a desivé zvuky, v kombinácii s novými príbehovými linkami v rade znovu hrateľných kampaní, to všetko rozširuje príbeh úspešných filmov.
  • ZNIČ HNIEZDO - Čeľ obrovskej presile proti viac než 20 druhov nepriateľov vrátane 11 rôznych xenomorfov v rámci evolučnej škály od Facehuggerov po Praetorianov, z ktorých každý má vlastnú inteligenciu a dokáže prepadnúť, prekabátiť a zlikvidovať zraniteľných mariňákov. Využívaj kryty a osvoj si tímovú stratégiu, aby si prežil mimozemskú hrozbu, zatiaľ čo sa na tvoj úderný tím budú valiť zo všetkých strán, budú vyliezať z dverí a ventilácie, liezť po stenách a stropoch a útočiť z temnoty s nevídanou rýchlosťou.
  • PRISPÔSOB SI ÚDERNÝ TÍM - Vyber si z piatich jedinečných tried - strelec, demolačný expert, technik, doktor a prieskumník - z ktorých každá má vlastné špeciálne schopnosti a perky. Využi rozsiahly arzenál viac než 30 zbraní a 70 doplnkov v snahe zlikvidovať hrozbu. Inovatívna tabuľka perkov upravuje a vylepšuje tvoje schopnosti, zatiaľ čo jedinečný systém kariet výziev mení prístup ku každej misii v kampani a ponúka nový zážitok s každým novým priechodom.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.