Menu
Nákupný košík

Back 4 Blood

Back 4 Blood
Back 4 Blood
Back 4 Blood
Back 4 Blood
-14 % Nie je skladom
Back 4 Blood
Back 4 Blood
Back 4 Blood
Back 4 Blood
Back 4 Blood
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS5-0020
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Poďte ich s nami rozsekať

Back 4 Blood je vzrušujúca kooperačná strieľačka z pohľadu prvej osoby od tvorcov kriticky uznávanej franšízy Left 4 Dead. Ste v strede vojny proti Ridden. Títo kedysi ľudskí hostitelia smrtiaceho parazita sa zmenili na hrôzostrašné stvorenia zamerané na požieranie zvyškov civilizácie. Po zániku ľudstva je len na vás a vašich priateľoch, či pôjdete do boja s nepriateľom, vyhladíte Ridden a získate späť svet.

Špecifikácie hry:

  • Kooperatívna kampaň - Prebojujte sa cez kooperatívnu príbehovú kampaň pre 4 hráčov, kde musíte spolupracovať, aby ste prežili čoraz náročnejšie misie. Hrajte až s 3 svojimi priateľmi online alebo choďte sólo a poveďte svoj tím v boji. Vyberte si z 8 prispôsobiteľných Čističov, jedného z tých, čo majú imunitu, a radu smrtiacich zbraní a predmetov. Strategizujte proti neustále sa vyvíjajúcemu nepriateľovi, ktorý sa zameriava na vaše úplné zničenie.
  • Konkurenčný multiplayer - Hrajte s priateľmi alebo proti nim v PVP. Staňte sa Čističom so špeciálnymi výhodami alebo si vymeňte stranu a hrajte za hrôzostrašné Ridden. Obe strany prichádzajú s jedinečnými zbraňami, schopnosťami a špecialitami.
  • Extrémna znovuhrateľnosť - Nový kartový systém „roguelike“ vytvára zakaždým rôzne zážitky, vďaka ktorým získate kontrolu nad vytváraním vlastných balíčkov, hádzaním rôznych zostáv a podstupovaním náročnejších bojov. Dynamic Game Director sa neustále prispôsobuje akciám hráčov, zaisťuje vzrušujúce súboje, extrémnu rozmanitosť hry a tvrdšie légie Ridden - vrátane mutovaných typov bossov až do výšky 6 metrov.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.