Menu
Nákupný košík

Borderlands (The Handsome Collection)

Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
-50 %
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
Borderlands (The Handsome Collection)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 15
  • Model: XBONEpr-0018
  • Váha: 0.20kg
14,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Hra ma nemecký obal, titulky aj jazyk v hre anglický

Kolekcia obsahuje remasterované hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel a všetky doteraz vydané bonusové sťahovateľné DLC.

Borderlands 2
Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne navrhnutom príbehu. Odhaľte tajomstvá a záhady sveta Borderlands na svojom dobrodružstve naprieč nepreskúmanými novými oblasťami Pandory.

Hra Borderlands 2 prehlbuje výrazné prelínanie žánrov FPS a RPG aby vytvorila skutočne nový žáner RPS. Spolupracujte s až tromi ďalšími hráčmi v online multiplayer režime pre štyroch hráčov, alebo sa vydajte oldskúlovou cestou rozdelenej obrazovky pre dvoch hráčov a strávte hodiny levelovaním svojej postavy a jej vystrojovaním niktorými z miliónov drsných zbraní.

Borderlands 2 ponúka nový, vizuálne ohromujúci rad procesne generovaných zbraní, štítov, granátov, artefaktov, nepriateľov a ďalších. Vyberte si jednu zo štyroch nových tried postáv, ktoré môžete previesť cez starostlivo navrhnutý a prepojený príbeh v úplne nových a prekvapujúcich prostrediach živej planéty Pandora. Nájdite si nových priateľov, vyzbrojte sa po zuby a bojujte po ich boku na svojej neúnavnej ceste po pomste a vykúpení.

Borderlands: The Pre-Sequel
Vrhnite sa do sveta Borderlands a prestrieľajte si cestu cez úplne nové dobrodružstvo, ktoré Vás katapultuje na Pandorin mesiac v hre Borderlands: The Pre-Sequel!

Objavte príbeh darebáka Handsome Jacka z hry Borderlands 2 a jeho vzostupu k moci. Dej sa odohráva medzi hrami Borderlands a Borderlands 2 a Borderlands: Pre-Sequel! Vám prináša úplne novú hrateľnosť, ktorá kombinuje hernú mechaniku strieľačky a RPG, ktorú ste si tak obľúbili.

Plachtite vzduchom skokmi v nízkej gravitácii a likvidujte pritom nepriateľov zhora s použitím nových ľadových a laserových zbraní. Preskúmajte mesačnú krajinu s novými vozidlami umožňujúcimi viacúrovňový ničivý chaos.

The Handsome Collection obsahuje naviac:

  • Všetky pridané kampane, balíčky hrateľných postáv, zvýšenia maximálnej úrovne a rozmanité bojové arény vydané ako sťahovateľný obsah pre Borderlands a Borderlands 2 a navyše tucty ďalších možností úprav postáv.
  • Pokračujte presne tam, kde ste skončili! Preneste si uložené pozície z Xbox 360, PlayStation 3, alebo PlayStation Vita vďaka funkcii cross-save.
  • Preskúmajte chaotický svet Pandory a jej mesiaca v úžasnom vysokom rozlíšení s hladkými vysokými zobrazovacími frekvenciami aké ste ešte nikdy nevideli v hrách série Borderlands na herných konzolách.
  • Podporuje hru až 4 hráčov na rozdelenej obrazovke.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaNemčina / Angličtina
ŽánerAkčné RPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.