Menu
Nákupný košík

Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Nie je skladom
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Black Ops 3
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 40
 • Model: PS4pr-0026
 • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Treyarch, vývojár dvoch najhranejších Call of Duty hier v histórií, sa vracia s Call of Duty: Black Ops 3. Poprvýkrát s tromi rokmi vývoja, oceňovamé štúdio vytvorilo svoj prvý titul pre next-gen hardware v úspešnej Black Ops sérii. Vitajte v Call of Duty: Black Ops 3, temnej, zvrátenej budúcnosti, kde prichádza nový druh Black Ops vojakov a hranice medzi našou vlastnou ľudskosťou a technológiami, ktoré sme vytvorili sú ešte viac rozmazané. Technológia posúva všetko vpred, robotika predstavuje víťazstvo na bojisku.

Call of Duty: Black Ops 3 kombinuje tri unikátne herné módy: kampaň, multiplayer a zombie. Spolu poskytnú fanúšikom najhlbší a najambicióznejší Call of Duty zážitok. Kampaň bola navrhnutá ako co-op hra, ktorú možu prejsť až 4 hráči on-line alebo ako sólo filmová jazda. Multiplayer bude prerobený, najodmeňujúcejši a najpútavejší doteraz. S novým rankingom, customizáciami a prostriedkami k boju. Zombie mód prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastným príbehom. Call of Duty: Black Ops 3 možno hrať úplne on-line a poprvýkrát má každý mód svoj jedinečný XP a levelovací systém. Titul prináša nebývalú úroveň inovácií, vrátane dych berúcich prostredí, nikdy predtým nevidených zbraní a schopností a zavádza nový vylepšený systém pohybu. To všetko zabezpečuje vyspelá technológia vytvorená pre tento titul, vrátane novej AI, animácií a grafiky, ktoré predefinuvávajú štandardy Call of Duty série. Fanúšikovia očakávajú od kriticky-uznávanej série, najmodernejšie svetelné efekty a vizuálne efekty. A tento titul ich aj dodá.

Špecifikácie hry:

 • Predstavujeme novú éru Black Ops:
  Call of Duty: Black Ops 3 nasadzujú hráčov do budúcnosti, kde bio-technológie vytvorili nový druh Black Ops vojaka. Hráči sú teraz vždy pripojený k spravodajskej sieti s ich kolegami počas boja. Vo svete viac rozdelenom ako kedykoľvek pred tým, sa vaše elitné komando skladá z mužov a žien, ktorí vylepšili svoju bojové schopnosti, sú rýchlejší, silnejší a múdrejší. Každý vojak musí spraviť ťažké rozhodnutie a navštíviť temné miesta v tomto pútavom a odvážnom príbehu.
 • Call of Duty kampaň akú ste ešte nezažili:
  Treyarch povyšuje Call of Duty sociálny herný zážitok tým, že poskytuje kampaň s možnosťou kooperatívneho hrania do štyroch hráčov online, za použitia rovnakej sieťovej infraštruktúry a sociálneho systému, ktoré nájdeme vo world-class multiplayeri a zombie hernom móde. Kampaň bola navrhnutá pre co-op a opakované hranie, hráči sa stretnú s dobre známou epickou filmovosťou pre, ktorú je celá séria Call of Duty známa, okrem nej nájdeme v hre nový štýl bojov v otvorených priestorov, čo umožní hráčom prejsť level za využitia novej taktiky pri každom jednom hraní. A navyše teraz je každý hráč úplne prispôsobiteľný: od zbraní po loadouty, od schopností po oblečenie, všetko s novým systémom levelovania a vlastnou osobnou zbrojnicou kde nájdu hráči ich úspechy, čo zabezpečí neustále sa vyvíjajúci kampaňový zážitok.
 • Pripravte sa na prerobený multiplayer:
  S Black Ops 3, Treyarch predstaví nový spôsob pohybu založený na reťazovo-pohybovom systéme, ktorý umožňuje hráčom plynulo sa pohybovať cez prostredia, za pomoci kontrolovaných skokov, kĺzavých pohybov a krycích schopností v mnohých kombináciách, to všetko pri zachovaní úplnej kontroly nad svojimi zbraňami za každých okolností. Mapy sú navrhnuté od základu pre nový pohybový systém, ktorý umožňuje hráčom byť úspešný aj s tradičným pohybom, rovnako aj s pokročilými taktikami a manévrami.
  Black Ops 3 multiplayer tiež zavádza nový Specialist systém, ktorý umožňuje hráčom stúpať nahor a zvládať schopnosti v boji a zbrane každej konkrétnej postavy. S týmito klasickými prídavkami a progresívnym systémom XP a zbraní, Black Ops 3 multiplayer ponúka hráčom tri rôzne spôsoby ako stúpať nahor.
 • Bojujte s nemŕtvymi v úplne novom horore:
  Žiaden Treyarch titul by nebol úplný bez Zombie ponuky - plný herný zážitok s vlastným dejom priamo z krabice. Black Ops 3 Zombies je najpohlcujúcejší a najambicióznejší Call of Duty Zombie mód do dnešného dňa, s plným progresívnym systémom XP, ktorý pridáva hĺbku a opakovateľnú hrateľnosť pre všetkých Zombie fanúšikov.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.