Menu
Nákupný košík

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
-37 %
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 19
 • Model: PS4pr-0125
 • Váha: 0.20kg
18,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1900

Hra vyžaduje PSN+ a pripojenie k internetu

Black Ops je späť.

Priprav sa na najväčší boj proti viacerým hráčom, najväčší zombie mód s troma dobrodružstvami a Blackout, kde celý Black Ops ožíva v masívnom Battle Royale súboji. Blackout obsahuje najväčšiu mapu v histórii Call of Duty a ďalej ponúka rôzne prvky z celej série Black Ops ako sú postavy, prostredia a zbrane.

Hra bude obsahovať 3 základné módy:

 • Multiplayer
 • Zombies
 • Blackout
 • Kampaň - slúži ako príprava na multiplayer, aby si si vyskúšal mapy a funkcie v hre, ktoré budú potrebné k tomu, aby si vedeľ dominovať na bojisku proti iným hráčom! Misie sa budú odohrávať v období medzi hrami Black Ops 2 a 3.

MULTIPLAYER

Najprepracovanejší multiplayerový zážitok doteraz videný v sérií. Nadupané, temné a odohrávajúce sa na zemi súboje, ťa zavedú medzi hry Black Ops 2 a Black Ops 3. Slúžia ako prequel deja ku módu Specialist. Multiplayer bol prepracovaný na úplne novú úroveň, navrhnutú tak, aby ponúkala väčší výber, odmenila viac štýlov hry a vytvorila ešte intenzívnejšiu skúsenosť.

 • Špecialisti sa vracajú veľkým spôsobom: ich zbrane a vybavenie sú pre každého jedinečné, takže kombinovanie špecialistov založených na štýle hry a hernom móde prináša novú úroveň stratégie a tímovej tvorivosti - všetko je to o synergii. Call of Duty: Black Ops 4 predstavuje kombináciu nových a starých známych obmenených špecialistov, z ktorých všetci majú odlišné bojové profily a schopnosti.
 • Multiplayer v Call of Duty: Black Ops 4 kladie dôraz na taktickú tímovú hru, ktorá odmeňuje všetky štýly hry, ktoré prispievajú k úspechu tímu, nielen k individuálnemu výkonu alebo K / D pomeru. Hráči môžu skĺbiť svoj talent s ostatnými hráčmi, aby sa stali multiplikátormi sily, čím sa zosilní celý tím oveľa viac ako by mohol len sám hráč. Hráči sú silní sami, ale nezastaviteľní ako tím, najmä keď kombinujú špecialistov so strategickými spôsobmi, ako spolupracovať.
 • Pohyb hráča a tempo hry: Black Ops 4 napreduje bez toho, aby došlo k spomaleniu rýchlosti hráča. Boj je síce viac taktický, ale aj omnoho dynamickejší ako kedykoľvek predtým. Black Ops 4 multiplayer je pozemný zážitok, bez raketových skokov alebo behania po stene. Zavádza tiež nový ručný zdravotnícky systém, ktorý musíte strategicky využiť: rozhodnite sa, kedy regenerovať vaše zdravie, keďže sa dobíja v kľudovom režime.

ZOMBIES

Tento rok značí 10 ročné výročie módu Call of Duty Zombies, a preto Black Ops 4 prináša najväčšiu ponuku Zombies módov s tromi úplne novými zážitkami.

 • Black Ops 4 Zombies predstavuje začiatok úplne nového príbehu s novými postavami. Plavba zúfalstva je umiestnená na palube RMS Titanic, kultové a monumentálne prostredie, v ktorom naši štyria protagonisti odhalia pravdu, ktorá zasiahla cestujúcich v tejto osudovej noci. V starom Ríme sa naši štyria protagonisti dostanú do kolosea, kde sa môžu vyžadovať rituálne obety. Do tretice obľúbené Mob of the Dead, tretia mapa Blood of the Dead, obsahuje postavy z predchádzajúcej histórie Zombies, ktoré navštívia očistný Alcatraz.
 • V móde Call of Duty: Black Ops 4 Zombies budú najviac prispôsobiteľné prvky, ktoré umožnia hráčom zmeniť základné pravidlá a systémy samotnej hry. Black Ops 4 Zombies bude obsahovať vlastné hry a nové herné módy, ktoré prinesú osobnejší zážitok, čo umožní hráčom vytvoriť si na mieru výzvy a obtiažnosť, aby tak okúsili hru podľa svojho herného štýlu.

BLACKOUT

 • Predstavuje úplne nový režim v štýle Battle Royale ponorený do vesmíru Black Ops. Blackout stavia proti sebe najväčšie množstvo hráčov v histórií série, na najväčšej mape v histórii Call of Duty, a to všetko v hernom štýle Black Ops, ktorý hráči poznajú a milujú.
 • Bude obsahovať klasické hrateľné postavy z predchádzajúcich hier Black Ops a masívne lokácie, ktoré obsahujú miesta inšpirované známimi multiplayerovými mapami, vrátane ikonických oblastí z Nuketown a Firing Range. Režim bude obsahovať klasické zbrane Black Ops s rôznymi typmi a vybavením munície, ktoré hráči budú nachádzať na mape. Hráčom budú taktiež k dispozícií pozemné, námorné a letecké vozidlá.

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.