Menu
Nákupný košík

Call of Duty: WW2

Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Nie je skladom
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
Call of Duty: WW2
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 55
 • Model: XBONEpr-0100
 • Váha: 0.20kg
54,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Séria Call of Duty sa vracia ku koreňom s hrou Call of Duty: WWII—úžasný zážitok, ktorý opätovne definuje Druhú svetovú vojnu pre hernú generáciu. Vyloďte sa v Normandii v Deň D a bojujte v celej Európe na kultových miestach v najpamätnejšej vojne. Vyskúšajte klasický boj Call of Duty, väzby bratstva a okúste nekompromisnú stránku vojny. Povstaňte proti globálnej sile, ktorá vrhá svet do tyranie.

Call of Duty: WWII ponúka konečný next generation zážitok Druhej svetovej vojny v troch rôznych režimoch hry: Kampaň, Multiplayer a Spolupráca. S ohromujúcou vizuálnou kampaňou prepravuje hráčom európske divadlo, kde sa zapájajú do príbehu Call of Duty, ktorý sa uskutočnil v kultových bitkách počas Druhej svetovej vojne. Multiplayer označuje návrat k pôvodnej hry, ktorá sa nazýva Call of Duty. Autentické zbrane a tradičné akcie typu "run-and-gun" vás ponoria do obrovského množstva oblastí s tematikou 2. svetovej vojny. Režim kooperácie spúšťa originálny príbeh v samostatnom hernom zážitku plnom nečakaných, adrenalín-čerpajúcích momentov.

Špecifikácie hry:

 • Rozsiahla kampaň počas Druhej svetovej vojny
  Call of Duty: Druhá WWI rozpráva príbeh o nezlomiteľných bratstvách obyčajných mužov, ktorí bojujú za zachovanie slobody vo svete na pokraji tyranie. Hráči sa zapoja do náročnej a intenzívnej cesty cez bojiská. Kampaň obsahuje odvážne, realistické vizuálne zábery s vysokou autenticitou, ktoré dokáže priniesť iba séria Call of Duty.
 • Multiplayer s obuvou pevne v zemi
  Režim multiplayeru privádza hráčov do prízemného rýchlo ladeného súboja v najznámejších lokalitách druhej svetovej vojny. Hráči majú taktiež možnosť objavovať nové vzrušujúce spôsoby komunikácie so spoluhráčmi a s celou komunitou Call of Duty
 • Vysoko oktánový kooperatívny režim
  Rýchly režim kooperácie prináša originálny príbeh a nečakané momenty. Hrajte s priateľmi a užite si ojedinelý herný zážitok plný nečakaných, adrenalín do žíl pumpujúcich momentov.

Multiplayer
Call of Duty: WWII Multiplayer ponúka hráčom skutočné franšízové inovácie s rôznymi spôsobmi, ako sa pripojiť, súťažiť a zapojiť do komunity. Divízie opätovne definujú, ako hráči rozvíjajú svoju druhú vojnovú kariéru vo viacerých hrách tým, že sa zapájajú do piatich známych divízií z obdobia Druhej svetovej vojny. Vojnový režim umožňuje hráčom súťažiť proti sebe v tímovo riadenom režime. A centrála je transformačný zážitok, ktorý spojí hráčov ako nikdy predtým.

 • War Mode
  Užívaj si úplne nový režim War, kde musia hráči spolupracovať ako tím, inak nepriateľa neporazia. Tento príbehový multiplayerový zážitok umožní hráčom zúčastniť sa celého radu bitiek z Druhej svetovej vojny, v ktorých sa do sporu púšťajú Spojenci proti Ose, aby tímovo obsadili alebo ubránili kľúčové miesta.
 • Divisions
  Divízie zase kompletne menia vývoj multiplayerovej kariéry. Vyberte si jednu z piatich slávnych divízií Druhej svetovej vojny, pričom každá z nich má špeciálny výcvik a výzbroj. Posílnite svoj individuálny herný štýl, aby ste rozdrvili nepriateľa.
 • ​Headquarters
  Veliteľstvo je úplne nové miesto ďaleko od frontu, ktoré môžete v Call of Duty: WWII navštíviť. Môžete tam súťažiť, získavať odmeny, chváliť sa úspechmi a stretávať sa s kamarátmi. Je to niečo, čo v sérii Call of Duty nemá obdobu. Veliteľstvo premenilo obľúbený multiplayer tejto série a zmenilo spôsob, akým hráči komunikujú s hrou aj medzi sebou.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.