Menu
Nákupný košík

Car Mechanic Simulator

Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Nie je skladom
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
Car Mechanic Simulator
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 40
  • Model: PS4-0127
  • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Car Mechanic Simulator vyzýva hráčov, aby opravovali, natierali, tunili a riadili autá. Pátrajte po klasických autách v novom module Barn Find a Junkyard alebo si vďaka Car Editore pridajte do hry vlastné auto.

Vybudujte si svoje opravárenské kráľovstvo a rozvíjajte ho v tejto nesmierne detailné a vysoko realistickej simulácií s úchvatnou pozornosťou venovanej detailom áut. To všetko v novej, fotorealistickej grafike. Obsahuje viac áut (40+), viac nástrojov (10+), viac možností a viac súčiastok (1000+) ako kedykoľvek predtým. Je na čase vyhrnúť si rukávy a dať sa do práce!

Car Mechanic Simulator obsahuje tiež dražby, kde je možné prepredávať staré autá alebo si ich kupovať do zbierky. Vďaka režime foto môžete robiť strhujúce fotky pred a po a vďaka nekonečnému množstvo náhodne generovaných misií budete neustále mať čo robiť (a čím si špiniť ruky).
Každá misia ponúka jedinečné výzvy, rôzne úrovne obtiažnosti a časový limit, ktorý je potrebné splniť. Ak potrebujete dodatočné nástroje, môžete si ich zakúpiť. Nakoniec si môžete vylepšiť garáž, aby obsahovala konkrétne vybavenie ako napríklad rozstrekovač laku či skladisko súčiastok.

Špecifikácie hry:

  • Nekonečná hrateľnosť, fotorealistická grafika, 48 áut, u ktorých sa môžete zašpiniť (vrátane licencovaných modelov ako Jeep a Mazda) a cez 10 nástrojov, ktoré vám s prácou na autách pomôžu.
  • Víacúrovňové parkovanie áut a pokročilý systém vylepšovania, vďaka ktorému môžete postupovať na vyššie úrovne a utrácať body za vylepšenia.
  • Otestujte závesy na ceste, prejdite sa, zhodnoťte stav auta a otestujte jeho výkon na trati.
  • Dražby áut, lakovňa s rôznymi laky a nástreky, Barn Finds a Junkyard, kde môžete nachádzať súčiastky a hrdzavejúce vozy.
     

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSimulátor
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.