Menu
Nákupný košík

Civilization VI

Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Nie je skladom
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: XBONE-0123
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky v hre anglické

Sid Meier 's Civilization VI hráčom ponúkne nové možnosti, ako interagovať s okolitým svetom, rozširovať ríšu po mape, rozvíjať svoju kultúru a bojovať proti najslávnejším vodcom ľudskej histórie pri budovaní civilizácie, ktorá pretrvá celé veky.

Sid Meier 's Civilization VI je ďalším význačným míľnikom série Civilization, ktorej sa po celom svete predalo viac ako 34 miliónmi kusov a ktoré zmenila celý svet počítačových hier tým, že vyzdvihla na výslnie žáner stratégií. V Sid Meier 's Civilization VI sa budú mesta fyzicky rozširovať po mape a vytvárať tak úplne nový, veľmi komplexný strategický mechanizmus. Vďaka aktívnemu výskumu technológií a kultúr si budete sprístupňovať nové možnosti herných postupov a pri svojej ceste za zvoleným typom víťazstvo stretnete množstvo rôznych vodcov, ktorí sa snažia dosiahnuť vlastné ciele v súlade so svojimi historicky danými charakterovými rysy.

"Sid Meier 's Civilization VI stojí na pevných základoch série Civilization a obohacuje ich o veľa úžasných nových prvkov," povedal Ed Beach, hlavný dizajnér z Firaxis Games. "Grafická podoba hry čerpá inšpiráciu z máp a nástrojov, veku objavov' a vykonali sme niekoľko kľúčových zmien v hernom systéme - napríklad rozrastajúcou sa mestá a aktívny výskum, vďaka ktorým ponúkne Sid Meier 's Civilization VI množstvo úplne nových zážitkov, bez toho, aby stratila čokoľvek z toho, čím je séria Civilization tak výnimočná. "

Špecifikácie hry:

  • Rozrastajúca sa ríša: Sledujte, ako sa moc vašej ríše šíri po mape ako nikdy predtým. Každé mesto zaberá hneď niekoľko políčok, vďaka čomu si ich môžete upraviť podľa vlastných predstáv a naplno využiť okolitý terén.
  • Aktívny výskum: Zprístupňujte si bonusy, ktoré vašej civilizácii urýchlia postup históriou. Ak chcete urýchliť svoj pokrok, používajte jednotky k aktívnemu preskúmavanie, rozvoju prostredia a objavovanie nových kultúr.
  • Dynamická diplomacia: Interakcia s ostatnými civilizáciami sa v priebehu hry mení, od prvotných primitívnych kontaktov, kedy sú vojny neoddeliteľnou súčasťou života, až po viacnásobné aliancie a komplikované rokovania.
  • Kombinované ozbrojené zväzy: Hra opúšťa systém "jeden celok na políčko" a umožňuje spájať rôzne jednotky, napríklad protitankovú podporu s pechotou alebo bojovníkmi s osadníkmi. Z jednotiek podobného typu je možné navyše vytvárať mocné "zväzy".
  • Vylepšený multiplayer: Okrem tradičných multiplayerových režimov môžete bojovať spoločne so svojimi priateľmi alebo proti nim v bohatej škále situácií, ktoré sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné dokončiť počas jedinej hernej relácie.
  • Civilizácie pre každého: Civilization VI ponúkne ostrieľaným veteránom nové možnosti, ako budovať a upravovať svoju civilizáciu s cieľom maximalizovať šancu na úspech. Zdokonalené systémy výučby sú navrhnuté tak, aby novým hráčom predstavili základné koncepty Civilization a uľahčili im prvé kroky na ceste k víťazstvu.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina / Nemčina
ŽánerStratégia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.