Menu
Nákupný košík

Code Vein

Code Vein
Code Vein
Code Vein
Code Vein
Nie je skladom
Code Vein
Code Vein
Code Vein
Code Vein
Code Vein
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 20
  • Model: PS4-0096
  • Váha: 0.20kg
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

V nie príliš vzdialenej budúcnosti prináša záhadná katastrofa skazu sveta tak, ako ho poznáme. Mrakodrapy siahajúce do nebies, ktoré boli považované za symbol prosperity, sa premenili v opustené hrobky ľudskej minulosti. V samotnom centre deštrukcie sa ukrýva spoločnosť zmrtvýchvstalých zvaných Vein. V tejto poslednej pevnosti bojuje o život niekoľko preživších, ktorí sú obdarení darom sily výmenou za svoje spomienky a neovládateľnú túžbu po krvi. Oddajte sa naplno krviprelievaniu a riskujte, že sa stanete jedným zo Stratených - krutým démonom bez kvapky ľudskosti.

CODE VEIN je akčná RPG z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa ocitáte v úlohe Revenant. Vaším poslaním je odhaliť stratené spomienky a uniknúť zo šialenej novej reality. Vo svete Code Vein číha nebezpečenstvo na každom rohu, je plný krutých nepriateľov a monštruóznych bosov, ktorí preveria Vaše bojové schopnosti.

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.