Menu
Nákupný košík

Concrete Genie

Concrete Genie
Concrete Genie
Concrete Genie
Concrete Genie
-33 %
Concrete Genie
Concrete Genie
Concrete Genie
Concrete Genie
Concrete Genie
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 20
 • Model: PS4-0116
 • Váha: 0.20kg
19,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Priveď maľovaním svoj svet k životu

Využi silu svojej predstavivosti a premeň znečistené ulice mesta Denska vo farebný priestor plný kreativity. Vži sa v tejto PS4 exkluzívnej akčnej adventúre do úlohy nápaditého teenagera Asha, zober svoj čarovný štetec a priveď maľovaním opustené mesto Denska k životu.

Obklopený špinou a prenasledovaný surovcami bude len na tebe, aby si kedysi krásnemu a pulzujúcemu prímorskému mestu vrátil jeho zašlú slávu. Ovládni silu živých farieb, vyčisti mestské uličky aj zákutia.Na znečistených múroch mesta Denska tvor svoje vlastné pouličné umenie a sleduj, ako tebou namaľovaní nezbední džinovia ožijú a ponáhľajú sa ti pomôcť. Každý džin vládne kúzelnými schopnosťami, ktoré ti pomôžu nielen s prekonaním hádaniek a rébusov či odrazením súperov, ale takisto prispejú k premene Ashovho osudu i mesta Denska...

Špecifikácie hry:

 • Povoľ uzdu svojej predstavivosti: Odhaľ tajomnú mágiu štetca, ktorá všetko mení. Využi funkciu senzoru pohybu bezdrôtového ovládača DUALSHOCK®4 k prirodzenému maľovaniu farebných prostredí a hľadaj roztrúsené stránky Ashovho obľúbeného skicára, ktoré rozšíria tvoje tvorivé možnosti.
 • Tvor život skrz umenie: Priveď k životu svojich vlastných džinov, ktorí budú tvojim vítaným sprievodom. Ako sa bude tvoje osobné prepojenie s jednotlivými džinmi posilňovať, začnú ti pomáhať s riešením rébusov, ktoré odomknú nové oblasti mesta Denska a Ashovi sprístupnia nové schopnosti.
 • Zachráň mesto Denska pred temnotou: Vyčisti pomocou sily tvorivosti znečistené kanály a rozžiar temné ulice Ashovho rodného mesta. Frkaj farbami do najtemnejších kútov mesta Denska a oživ ich svojimi úžasnými kresbami.
 • Zahraj si Concrete Genie s PlayStation VR: Vďaka dvom špeciálnym režimom PlayStation VR, ktoré hra ponúka, môžeš sledovať svoje oživené kresby z úplne novej perspektívy.
 • Režim VR Experience: Vydaj sa na dobrodružstvo s roztomilým džinom Splotchom a pomôž svojimi maľbami odomknúť tajomnú silu. Dokončením režimu VR Experience odomkneš režim VR Free Paint.
 • Režim VR Free Paint: Precvičuj si svoje novo nabité schopnosti, maľuj štetcom pomocou dvoch pohybových ovládačov PlayStation Move a vytváraj v štyroch jedinečných oblastiach mesta Denska nádherné prostredia plné života.
   

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaČeština
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.