Menu
Nákupný košík

Darksiders: Genesis

Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
-31 %
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
Darksiders: Genesis
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 24
  • Model: PS4-0144
  • Váha: 0.20kg
23,99€
34,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2400

Od počiatku stvorenia RADA udržiavala rovnováhu naprieč existenciou. Jej rozkazy vykonávajú JAZDCI čiže Nefilim (silné bytosti zrodené z neprirodzeného zväzku anjelov a démonov), ktorí prisahali vernosť Rade a získali nesmiernu moc. Táto moc však nebola zadarmo: Jazdci dostali rozkaz pomocou tejto novo nadobudnutej sily vyzabíjaž zvyšok svojho druhu. Nasledovala krvavá bitka o Eden, v ktorej Jazdci, stále v zajatí vôle Rady, ostatných Nefilim zničili.

Vojna a Zvar, ktorí sa stále spamätávali z udalostí v Edene, dostali novú úlohu - LUCIFER, tajomný a podlý kráľ démonov, snuje plány na narušenie rovnováhy tým, že prepožičia moc vládcom démonov v celom Pekle. Vojna a Zvar musia týchto vládcov uloviť, získať informácie a nakoniec sa prebojovať cez spletitú démonickú konšpirácií, ktorá hrozí, že navždy naruší rovnováhu a zničí celé Stvorenie.

Zbrane sa budú žhavit a meče sekať na všetky strany. Genesis ponúkne hráčom prvý pohľad na svet Darksiders pred udalosťami prvého dielu a zároveň predstaví nového Jazdca, ktorým bude Zvar.

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaJazyk: ENG, GER, ITA, ESP, FR, JAP, RO, PL, JAP Text: ENG, GER, ITA, ESP, FR, JAP, RO, PL, JAP, KOR, CH, BRA
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.