Menu
Nákupný košík

Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)

Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Nie je skladom
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
Dead Rising 3 (Apocalypse Edition)
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 30
 • Model: XBONE-0005
 • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Hra podporuje senzor Kinect

Hra Dead Rising 3 je k dispozícii iba pre konzolu Xbox One a ohlasuje návrat jedného z najobľúbenejších videoherných titulov so zombiami. Desať rokov po udalostiach z Fortune City v hre Dead Rising 2 sa hráčom predstaví Nick Ramos, mladý mechanik so zvláštnym tetovaním a záhadnou minulosťou, ktorý musí nájsť únikovú cestu z mesta plného zombií, skôr ako pripravovaný vojenský útok vymaže mesto Los Perdidos v Kalifornii a všetkých v ňom z mapy. Nick to nedokáže sám. Musí sa spojiť s ostanými prežívajúcimi ľuďmi, aby zostal nažive. Musia si preraziť cestu von, skôr než bude neskoro. Vďaka pútavému zážitku z otvoreného sveta, intenzívnej akcii a bezprecedentnej úrovni prispôsobovania zbraní a postavy v podobe hry Dead Rising 3 prichádza nová generácia zábavy z likvidácie zombií.

Špecifikácie hry:

 • Zbrane: hráči si môžu vytvárať vlastné nástroje na ničenie zombií, čo umožňuje jedinečné a nezabudnuteľné hráčske momenty. Akcia je krvavejšia ako doteraz. Hráči prežívajú a udierajú na svojich nemŕtvych útočníkov novými a imaginatívnymi spôsobmi. Hra Dead Rising 3 tiež kladie nový dôraz na vozidlá. Ale dávajte si pozor! Zombie sa držia na autách a útočia na vás počas šoférovania!
 • Vozidlá: vozidlá nepomáhajú iba pri pohybe vo svete mesta Los Perdidos, sú aj zbraňou proti hordám zombií. Ale dávajte si pozor! Zombie sa chytia auta a budú na vás útočiť počas šoférovania
 • Najlepši otvorený svet so zombiami: zombie z Los Perdidos sú inteligentnejšie a smrtiacejšie ako kedykoľvek doteraz. Vďaka múdrej umelej inteligencii a zdieľanému vedomiu budú hráči nútení naplno využívať svoju rafinovanosť, bojové schopnosti a kreativitu, aby zostali nažive.
 • Svet: jedno z najväčších miest v južnej Kalifornii, Los Perdidos, je popredným centrom obchodu, kultúry a zábavného priemyslu v krajine
 • Pocíťte nebezpečenstvo: vďaka novému senzoru Kinect dokáže horda zombií počuť zvuky mimo obrazovky a reagovať na zvuky vo vašej obývačke.
 • Dve obrazovky, viac akcie: aplikácia Xbox SmartGlass ponúka lepšie prepojenie s hrou Dead Rising 3. Pomocou zariadenia s podporou aplikácie SmartGlass sa pripojíte k sieti Zombie Defense and Control a získate prístup k exkluzívnym misiám, novým zbraniam, účinným možnostiam vojenskej podpory a omnoho viac!
 • Celkom nové mesto, otvorený svet: hra obsahuje obrovský dynamický svet a predstavuje nové meradlo hrania v otvorenom svete. Vďaka výkonu konzoly Xbox One vám hra Dead Rising 3 umožňuje preskúmať mesto Los Perdidos a súčasne sa zahĺbiť do akcie a ohromujúcej grafiky novej generácie.

Apocalypse edition obsahuje naviac:

- všetky 4 dodatočne vydané DLC Untold Stories of Los Perdidos

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.