Menu
Nákupný košík

Doom Eternal

Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
Doom Eternal
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 10
  • Model: XBONEpr-0157
  • Váha: 0.20kg
9,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Hra DOOM Eternal od štúdia id Software je priamym pokračovaním cenami ovenčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažite ultimátnu kombináciu rýchlosti a sily, zatiaľ čo si budete raziť cestu naprieč dimenziami s využitím nového súbojového systému z prvej osoby. Hra DOOM Eternal, ktorá je poháňaná najnovším grafickým enginom id Tech 7, prináša nová potešenie nielen vďaka energickému soundtracku od skladateľa menom Mick Gordon. V DOOM Eternal sa ocitáte v úlohe nezastaviteľného zabijaka pekelných monštier, ktorý sa pred ničím nezastaví ... Tak na nič nečakajte a pošlite do kytičiek pár (tisíc) nových aj klasických démonov!


Špecifikácie hry:

  • Slayer 2.0 - Uvoľnite zdrvujúcu silu DOOM zabijaka. Vďaka vylepšenej výstroji a novému arzenálu, ako je unikátne delo s plameňometom, obnoviteľné ostrie a nová schopnosť rýchleho pohybu, ste rýchlejší a smrtelnější než kedykoľvek predtým. Zničte každého démona, na ktorého narazíte, za využitia množstva vylepšených palných zbraní.
  • O dosť viac smrti a sĺz - Pošlite pod kytičky ešte viac démonov než kedykoľvek predtým. Každý z nich ovláda unikátne schopnosti a útoky. Fanúšikov tak obľúbené klasické obludy, ako je Pain Elemental, Archvile a Arachnotron, sú späť, pričom do súpisky pribudnú úplne noví démoni vrátane DOOM Huntera alebo šialených Marauderov.
  • Úplne nová invázia - Vstup do úlohy Slayera a umožni skutočným hráčom vniknúť do tvojej kampane v úlohe démonov a zaži tak dramatický a nepredvídateľný zvrat v hrateľnosti kedykoľvek počas hrania kampane. Alebo preber opačnú úlohu a premeň sa v démona a napadni kampaň svojho priateľa a pocíť tak pravú chuť pekla!
  • Mars? Ale kdeže ... - Sprav z nepriateľov cucky a objavuj epické, predtým nikdy nevidené svety. Preraz si cestu skrz inváziu obrích BFG 10 000 na Phobose a objavuj staroveká tajomstvo univerza DOOM. Vďaka technológii idTech7 je každý detail prostredia prevedený v bezprecedentných detailoch.
     

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.