Menu
Nákupný košík

EA Sports UFC 3

EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
-13 % 2-3 dni
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 35
  • Model: XBONEpr-0121
  • Váha: 0.20kg
34,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3500

EA SPORTS UFC 3 prináša revolučný bojový pohyb pomocou systému Real Player Motion Tech, nové herné animácie vďaka ktorým dosiahnete oveľa plynulejší a citlivejší pohyb ako v ostatných sériách. Každá vaša rana, kop, blok alebo protiúder boli prerobené ostrejšou animačnou technológiou, vďaka ktorej vyzerajú lepšie a takmer budete cítiť každý úder, to všetko vám prinesie najstrategickejší konkurenčný boj v histórii.

V G.O.A.T. kariérnom móde si teraz môžete bojom získavať fanúšikov, peniaze pre tréning v novej telocvični a vytvoriť si obrovskú rivalitu s inými bojovníkmi na získanie celosvetovej pozornosti. Na tom, ako sa budete prezentovať mimo klietku teraz záleží rovnako, ako sa vám bude dariť vo vnútri klietky na vašej ceste stať sa najväčším bojovníkom všetkých čias!

Navyše, úplne nová sada prispôsobiteľných režimov pre viacerých hráčov vám dovolí čeliť vašim priateľom v klietke v rýchlych, zábavných a intenzívnych bojoch, kde ste vždy krôčik od prehry a víťazstva môžete dosiahnuť žmurknutím oka.

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.