Menu
Nákupný košík

Elden Ring

Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
-19 % 2-3 dni
Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
Elden Ring
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 65
  • Model: XS-0027
  • Váha: 0.20kg
64,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6500

Nový svet plný fantastických príbehov vytvoril Hidetaka Miyazaki - tvorca kritikmi uznávanej série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor najpredávanejšie fantasy série Pieseň ľadu a ohňa. Hráči sa vydajú na cestu skrz prepracovaný svet kropený krvou a podvodom, ktorý im do cesty prinesie zaujímavé postavy s vlastnou jedinečnou motiváciou a rôzne hrôzostrašné tvory. Počas svojich dobrodružstiev hráči zvolia osud tejto prekliatej krajiny tým, že odhalia jej tajomstvo a mýty.

Vďaka rozsiahlej krajine s prirodzeným počasím a postupom v priebehu dňa, sa hráči plne ponoria do sveta Elden Ring akonáhle začnú svoju cestu. Zvoľ cestu pešo alebo na koni, sám alebo online s priateľmi po trávnatých pláňach, temných močiaroch a sviežich lesoch. Vystúp po špirálovitých horách, vstúp do dych vyrážajúcich hradov a staň sa svedkom ďalších veľkolepých miest v mierke, ktorú si nikdy predtým v tituloch od FromSoftware nevidel. Možnosti hry a možnosti prispôsobenia umožňuje hráčovi definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať nepreskúmané cesty.

Špecifikácie hry:

  • Nádherne temný svet - Ponor sa do prepracovaného sveta poznačeného krvou a ľsťou, ktorý ti do cesty prinesie rôzne postavy, ktoré ti budú pomáhať alebo naopak brániť v pokroku.
  • Zvoľ si svoju cestu - Vyber si súboj v divokých bitkách proti skľučujúcim nepriateľom alebo využi výhod tajných bojových systémov hry a získaj prevahu. Je na tebe, ako sa rozhodneš a ako ustojíš výzvy, ktoré pred tebou stoja.
  • Hraj sám alebo s priateľmi - Elden Ring môžeš hrať sám alebo spoločne so svojimi priateľmi.
  • Nájdi si svoj štýl - Možnosti hry a možnosti prispôsobenia ti umožnia definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať nepreskúmané cesty.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.