Menu
Nákupný košík

Elden Ring (digitálny kód)

Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
Elden Ring (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 55
  • Model: XS-0027DK
  • Váha: 0.20kg
55,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom. Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Nový svet plný fantastických príbehov vytvoril Hidetaka Miyazaki - tvorca kritikmi uznávanej série DARK SOULS a George R.R. Martin - autor najpredávanejšie fantasy série Pieseň ľadu a ohňa. Hráči sa vydajú na cestu skrz prepracovaný svet kropený krvou a podvodom, ktorý im do cesty prinesie zaujímavé postavy s vlastnou jedinečnou motiváciou a rôzne hrôzostrašné tvory. Počas svojich dobrodružstiev hráči zvolia osud tejto prekliatej krajiny tým, že odhalia jej tajomstvo a mýty.

Vďaka rozsiahlej krajine s prirodzeným počasím a postupom v priebehu dňa, sa hráči plne ponoria do sveta Elden Ring akonáhle začnú svoju cestu. Zvoľ cestu pešo alebo na koni, sám alebo online s priateľmi po trávnatých pláňach, temných močiaroch a sviežich lesoch. Vystúp po špirálovitých horách, vstúp do dych vyrážajúcich hradov a staň sa svedkom ďalších veľkolepých miest v mierke, ktorú si nikdy predtým v tituloch od FromSoftware nevidel. Možnosti hry a možnosti prispôsobenia umožňuje hráčovi definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať nepreskúmané cesty.

Špecifikácie hry:

  • Nádherne temný svet - Ponor sa do prepracovaného sveta poznačeného krvou a ľsťou, ktorý ti do cesty prinesie rôzne postavy, ktoré ti budú pomáhať alebo naopak brániť v pokroku.
  • Zvoľ si svoju cestu - Vyber si súboj v divokých bitkách proti skľučujúcim nepriateľom alebo využi výhod tajných bojových systémov hry a získaj prevahu. Je na tebe, ako sa rozhodneš a ako ustojíš výzvy, ktoré pred tebou stoja.
  • Hraj sám alebo s priateľmi - Elden Ring môžeš hrať sám alebo spoločne so svojimi priateľmi.
  • Nájdi si svoj štýl - Možnosti hry a možnosti prispôsobenia ti umožnia definovať svoj vlastný herný štýl. Experimentovanie je podporené širokou škálou zbraní, magických schopností a zručností, ktoré sa nachádzajú po celom svete a lákajú hráča sledovať nepreskúmané cesty.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.