Menu
Nákupný košík

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Novinka -13 % 2-3 dni
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
Ghostwire: Tokyo
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0065
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Postav sa neznámemu, odhaľ pravdu a zachráň mesto.

Tokio ovládli smrtiace nadprirodzené sily vyvolané nebezpečným okultistom a 99 % obyvateľov mesta behom okamihu zmizlo. Spoj sa s mocnou príznačnou entitou, vydaj sa s ňou na cestu pomsty a ovládni mocný arzenál schopností, ktoré ti v hre Ghostwire: Tokyo pomôžu odhaliť temnú pravdu o zmiznutí a postaviť sa neznámemu.

Špecifikácie hry:

  • Nádherné, strašidelné Tokio - Vrhni sa na prieskum jedinečnej vízie Tokia zmietaného nadprirodzenou silou. Objavuj strašidelne krásne zákutia mesta plného Yokai – pomstychtivých duchov, ktorí sa potulujú jeho ulicami – od jeho supermodernej zástavby až po tradičné chrámy a úzke uličky. Teš sa na ikonické pamätihodnosti v podobe šibujskej križovatky alebo tokijskej veže, ktoré okamihom zmiznutia obyvateľstva zamrzli v čase, a vydaj sa do surrealistického podsvetia za záchranou svojej rodiny.
  • Devastujúce schopnosti - V boji proti nadprirodzenej hrozbe využiješ kombináciu rozšíriteľných živelných schopností a zručností lovcov duchov. Dosiahni s pomocou svojich nadpozemských schopností vrchol tokijského horizontu, odkiaľ môžeš objavovať nové misie alebo sa dokonca vrhnúť na svojich nepriateľov.
  • Hra ďalšej generácie - vďaka technológiám Playstation novej generácie v podobe ray tracingu a zvukového systému 3D AudioTech dovolí spoznať úchvatne vykreslené a dažďom zaliate Tokio. Vďaka jedinečnej haptickej odozve a adaptívnym spúšťačom pocítiš v každej fáze súboja aj interakcie v hre silu svojich nadprirodzených schopností na vlastnej koži.


Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.