Menu
Nákupný košík

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Hot -37 % Nie je skladom
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 19
 • Model: PS4pr-0002
 • Váha: 0.20kg
18,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1900

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky anglické

Grand Theft Auto V plne využije silu konzoly PS4 cez grafické a technické vylepšenia, aby dodalo hráčom neprekonateľnú úroveň detailov. Zvýši sa pohľad do vzdialeností, pribudnú jemnejšie textúry a detaily, hustejšia premávka a vyššie rozlíšenie. Spolu tak vytvoria ešte detailnejší život v mestách, púšťach a oceánoch tejto neprekonateľnej hry od štúdia Rockstar North.

Hráči budú mať možnosť, aby si svoje štatistky a napredovanie v Grand Theft Auto Online preniesli do PS4 verzie.

Vyvíjané tvorcom série Rockstar North, Grand Theft Auto V (GTA V) je naväčší a najambicióznejší titul v sérií do dnes. Dej nás zavedie do rozliehajúceho sa mesta Los Santos a okolitej krajinky. Celý svet je obrovských rozmerov s TOP detailmi akými sú množstvo ľudí, prekrásne stvárnenie hôr, oceánov a ďalch prostredí.

Grand Theft Auto V sa vracia do známeho mesta Los Santos, ale tentokrát s úplne novými hlavnými postavami. V nadväznosti na gameplay hry Grand Theft Auto: Episodes of Liberty City, GTA V ponúka troch nových protagonistov.

Prvý je Michael, bývalý bankový lupič, ktorý žil pohodlne od čias svojich "zárobkov" a po dohode s FIB (GTA FBI). Potom je tu bývalí vojenský pilot Trevor, v súčasnosti užívateľ drog, ktorý robí to, čo potrebuje, aby žil na okraji spoločnosti. Posledným z trojice je Franklin, podvodník, ktorý prinútil decká kúpiť drahé autá a potom ich získal od nich naspäť.

Michael, Trevor a Franklin každý z nich má svoj vlastný život, príbehy a koníčky. Ich cesty sa však v hre pretnú. Máte možnosť prepínať medzi týmito postavami v každom bode "mimo misie", ale aj počas misie, ktorej sa zúčastňujú spoločne.

V hre bude množstvo druhov misií: individuálne, ale aj pre viac účastníkov. Na rozdiel od predchádzajúcich hier v sérii, sú zložitejšie a viac filmovejšie. Lúpeže budú hlavným pilierom hry s dôrazom na veľké prípravy pred každým zločinom. Misie budú prinášať ešte viac napätia, bude zavedené skóre poprvýkrát v sérií GTA.

Los Santos je väčšie ako kedykoľvek predtým. Kombinuje prvky hier Red Dead Redemption s klasickými hrami GTA. Krajina je obrovská, môžete predhľadávať oceán či už jeho dno alebo hladinu, dostať sa môžete do vinárskeho kraja, hôr, púští a mnoho ďalších prostredí.

Melee boje aj strieľanie bolo zdokonalené, taktiež aj jazdenie. Na precestovanie obrovskej krajiny Vám bude slúžiť: rada bicyklov, cestných motocyklov, motoriek, štvorkoliek, vodných skútrov, vrtuľníkov a lietadiel.

Ak by to nestačilo, všetky tieto postranné aktivity mimo misií budú pohltené množstvom minihier a rôznymi úlohami. Pripravte sa na jógu, base-jumping, tenis, triatlon a 18-jamkovú golfovú hru.

Špecifikácie hry:

 • Nové postavy, každá s vlastným príbehom
 • Kopec nových misií pre samotné postavy alebo pre všetkých troch
 • Najväčší svet z celej série GTA
 • Vylepšené mechanizmy hry
 • Viac vozidiel a postranných aktivít
 • Grand Theft Auto Online - do 30 hráčov
 • Viac ako 100 nových pesničiek do rádií
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina/Nemčina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.